Останнє оновлення: 17:51 неділя, 15 червня
Вибори / Кандидати
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Микола Лаврик – непересічна людина з бездоганною репутацією
Микола Лаврик – непересічна людина з бездоганною репутацією

Микола Лаврик – непересічна людина з бездоганною репутацією

У 2007 році Обласна рада з її різнопартійним складом одноголосно просила залишити Миколу Лаврика на посаді губернатора, коли президент Ющенко задовольнив заяву Лаврика та відправив його у відставку.

Микола Лаврик: «Чернігівщина потребує кардинальних змін, які треба розпочинати негайно! Економічна ситуація вимагає рішучих кроків – зміна курсу і глибокі реформи на місцевому рівні!

Адже без термінових докорінних змін Чернігівський регіон приречений залишитися на узбіччі важливих економічних процесів».

Своє завдання в політиці Микола Лаврик охарактеризував як «проведення необхідних для Чернігівщини реформ в економічній і соціальній сферах».

Микола Лаврик

«Мене не цікавить просто депутатське місце в обласній раді – нам потрібні дієві реформи на місцевому рівні. Головна мета: консолідація всіх політичних сил для вирішення потреб регіону.

Економічна ситуація на Чернігівщині важка, але у нас є величезні резерви для прогресу!

Необхідно розвивати та примножувати наявний внутрішній потенціал Чернігівського регіону, не гаючи час!

Правильно проведені перетворення дадуть віддачу вже незабаром, і я впевнений, що люди зрозуміють і підтримають їх необхідність!

Я переконаний, що розвинений малий і середній бізнес, налагоджене виробництво та максимальне забезпечення бюджетних установ продукцією саме власного виробника, максимально ефективне використання величезних природних ресурсів на корись людини - запорука розвитку та основа добробуту Чернігівщини.

Також необхідно спрямувати зусилля на те, щоб вітчизняні підприємства працювали в максимально комфортних і сприятливих умовах, що є запорукою якісного розвитку та соціальної стабільності.

А це в свою чергу - локомотив економічного зростання Чернігівського регіону !

Чернігівщині потрібні зміни, і необхідність їх проведення для мене – аксіома!

Я йду на місцеві вибори з чіткою програмою розвитку!

Я йду на місцеві вибори, щоб змінити ситуацію на краще!

Я знаю, що потрібно Чернігівщині, і я буду це робити разом з Вами!

Коментарі (17)

пролдж | 2010-10-29 21:15

Сан СанычЛаврик еще покажет, как работать надо
Лаврик -м'якенький, біленький, пухнастенький і дуже, дуже зручненький. Тому й Лаврик, а не Лаврін.

Сан Саныч | 2010-10-29 15:33

Лаврик еще покажет, как работать надо

кица | 2010-10-29 15:29

симпатичный мужчина

Горожанка | 2010-10-29 14:59

у нас такая интересная страна и чиновники: когда у власти, ничего не делают (только собственные карманы набивают), а как только их отодвигают от корыта, начинают вопить, что за день решат все проблемы региона и только они все могут и все знают. позор! вешайте лапшу на Сумщине, дядя. у нас своих спецов по спагетти хватает! и вообще, идити на... на пенсию, пишите мемуары! флаг вам в руки и якорь в ж...пу, как говорят моряки!

Горожанка | 2010-10-29 14:24

а почему так много ошибок? надо "просила залишитися", я так понимаю.
и не "одноголосно", а "одностайно"! и когда уже наконец черниговские "журналисты" выучат украинский язык!?

*** | 2010-10-29 14:19

Нормальная фотка. А Лаврика Черниговские журналисты абажают кстати. С ним всегда приятно общаться. Толклвый дядька. Респект!

ХХХ | 2010-10-29 13:52

РР
Для нас простых смертных Хоть Лаврик, хоть Хоменко, хоть Петров или Сидоров одинаково, "почували себе ліпше" только они.
  А вот я считаю, если он из Сум, то какого хрена он лезет первым в депутаты Черниговской области, а не Сумской, раз уж он такой хороший, пусть делает добро у себя, а у нас таких козл..в, ой пардон, борцов за добробут людей и в Чернигове хватает!!!
P.S. ну и фотку ж ему подобрали, вылитый Жерар Депардье, хотя тот куда бы больше голосов набрал у нас на выборах чем ЕЦ с Лавриком и Гандошиным вместе взятых

Ника | 2010-10-29 11:17

Название статьи ну совершенно не соответствует действительности. Ну не был он в действительности тем, кем хотел казаться, я работала с ним, знаю. Двуликий Я(а)нус

123 | 2010-10-29 11:08

як пішли Палажченка не було жодного толкового керманича

z | 2010-10-29 10:25

читачВи, шановний 123, мабуть знаєте прегарно всіх наших губернаторів. Лаврик був непоганим керматичем області, навіщо людину гадити. А?
людина, до якої ви звертаєтесь, мало що знає про губернаторів та їх роботу. Лаврик - не ідеал, але поки що кращого керівника області не було.

РР | 2010-10-29 10:10

Невже Хоменко кращий? За час Лаврика я себе почував ліпше.

читач | 2010-10-29 09:09

Ви, шановний 123, мабуть знаєте прегарно всіх наших губернаторів. Лаврик був непоганим керматичем області, навіщо людину гадити. А?

123 | 2010-10-29 08:50

як бачите жодного доброго коментаря такий він і губернатор був і взагалі не везе Чернігівщині з засланцями

маска я тебе знаю | 2010-10-28 19:37

Кухвайка сумська, істерик який протягом 3 хвилин може сміятися (ржати як кінь) та плакати. Толку з нього тільки для вовчика приходька - знову буде замом щоб дні народження святкувати в Придеснянському готелі :)

иван | 2010-10-28 18:40

сусідбільше б таких як Лаврик
Да-да.. Туристы нашему городу, ой, как нужны. Превратим родной город в туристический центр..)))

сусід | 2010-10-28 16:12

більше б таких як Лаврик

infi | 2010-10-28 12:27

Як був губенаторм, чого не робив рішучих кроків. Після бою кулаками не машуть. На пенсію.
закрити