Останнє оновлення: 17:51 неділя, 15 червня
Винищення дерев
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / У Чернігові знищено дерева – заважали «будувати нову країну». ФОТОфакт
У Чернігові знищено дерева – заважали «будувати нову країну». ФОТОфакт

У Чернігові знищено дерева – заважали «будувати нову країну». ФОТОфакт

18 жовтня чотири молодих дерева знищили в центрі Чернігова на тротуарі біля торгового центру – колишнього «Дитячого світу» по проспекту Миру.

Причина сурового покарання поважна: очевидно, вони перешкоджали агітації Партії регіонів, яка розміщена на вуличних рекламних щитах.

Про це «Високому Валу» повідомила прес-служба Чернігівської обласної організації УНП.

Про це повідомили 20 жовтня у прямому ефірі телеканалу «Новий Чернігів» керівники обласної організації Української народної партії, кандидати у депутати Чернігівської міської ради Володимир Ступак і обласної ради по Новозаводському виборчому округу обласного центру Сергій Соломаха.

Вони підкреслили, що таке «повзуче» винищення зелених насаджень у центрі міста вже стало, на жаль, типовим. Міські посадовці і далі підписують документи про знищення багатьох дерев, які прикрашають наше місто.

Коментарі (16)

санітар | 2010-10-23 07:39

medvved
medvved, деревья должны *** ***!, а усі тупорилі і божевільні повинні жити у психлікарнях

medvved | 2010-10-22 22:47

деревья должны *** ***! (а если уж в городе, тогда - в парках))

Местный | 2010-10-22 21:59

Гость
Гость, не бредь сам .
Последняя "гнилая липа" на фото хорошо видна за сити-лайтом.
  Посадили молодые канадские клены?
За такой логикой можна вырубать все нормальные деревья и посадить саженцы.
Гость, чамадан, вакзал, родина!
 

Гость | 2010-10-22 19:56

Бред пишут и комментируют.Спилили конченые гнилые липы,а посадили молодые канадские клены.

Обізнаний | 2010-10-22 16:59

Знищено 4 липи, які були посажені у 1970 році. Рік тому усі липи були знищені поряд біля колишнього " Полісся".
Причина банальна - заважають зовнійшній рекламі хазяїну колишнього їнцю "Дитячого світу" і "Полісся" сильному українцю Владиславу Атрошенку.
Останній, крім бабла нічого не визнає.
В цьому не раз переконувались орендатори на "ринку "Нива"

несвiдомий | 2010-10-22 16:53

Дуже добре видно що палиця звiдкись притягнена ,вкопана навiть затрамбована ногами я думаю зараз там немае даже пенька.

Отак от! | 2010-10-22 16:39

Ну це стиль роботи нинішньої влади, навіть для сітілайта з зображенням своєї реклами, треба зрубати дерево.
Добудувалися вже...

Виталий | 2010-10-22 16:29

 А жильцов дома по ул.Щорса 34 эта проблема лично затронула т.к. депутат Партии Регионов Г.Б.,а также владелец магазина Айрон ,открывая свой магазин на первом этаже дома ,распорядился,что-бы ни единого дерева возле его магазина не было и все деревья были уничтожены. И г.Соколову мы писали ,и на начальника кп Новозаводське и т.д. - а некоторые чиновники в лицо смеялись:"На кого вы прете-это же депутат,а вы кто?", из чего могу сделать вывод, что для них мы быдло , и не люди!!! А вы тут рассказываете о каких-то провокациях в сторону П.Р. Гнать их в шею из мэрии ,если хотим еще жить в зеленом городе!!!

Vadim | 2010-10-22 16:10

Сволочи!

житель города | 2010-10-22 16:00

Это стиль работы нашего мера, котрорый строит с ПР "щасливе майбутнє"
Знищив сквер перед банком "Родовід" і спорудив стоянку для торгівців скутерами а тут не одно дерево а всі від бувшого Полісся до Голов пошти, встрикнув маленькі вітоски а зимою закидає солоним снігом а весною закатає в плитку і ще десяток місць дл щасливого майбутнього

Алексей_ | 2010-10-22 14:10

А мне кажется, место под стоянку расчистили

Вася | 2010-10-22 13:57

виталий гриц
Да черт с ними, с носителями. У нас кто за порядок в городе "отвечает", чей какндидат? Так шо как ни крути как ни верти, а очевидно все таки кое что.

Умненький | 2010-10-22 13:52

Что загораживало, то и срезали, а остальное зачем? Пусть себе растет!

Веник | 2010-10-22 13:40

Похоже на провокацию, если бы пиляли профессионально, то пней бы по метру не оставили, а так заказуха против ПР

виталий гриц | 2010-10-22 13:25

к размещенной на этих носителях рекламе никакого отношения не имеет. сначала выясните кто, зачем и каким образом, а тогда уже заявляйте что там у вас "очевидное" выходит

1207 | 2010-10-22 13:05

Факт на лицо. А дальше что? Когда рубали не видели? Желтая пресса!
закрити