Останнє оновлення: 16:00 вівторок, 7 липня
Гоп-стоп, ми заховались між гілля...
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Безпідставна зупинка безіменним ДАІшником: Як «розбирати польоти». ВІДЕО
Безпідставна зупинка безіменним ДАІшником: Як «розбирати польоти». ВІДЕО

Безпідставна зупинка безіменним ДАІшником: Як «розбирати польоти». ВІДЕО

Здавалося б, моє та нові покоління водіїв мали б знати про «зупинки для прискіпування» лише з гумористичних програм позаминулого десятиліття. Пам’ятаєте: «Інспектор Петренко. Нарушаєм, гражданін, нарушаєм»?

А що порушуємо? Та зараз знайдемо! Відкрийте аптечку. Покажіть запаску. Затягніть «ручник». Відкрийте багажник...

І часи змінилися, і Інструкція для ДАІшників, а ситуації – ті самі. Щож, будемо вчитися.

Якщо Державтоінспекція за наші гроші не може чи не вважає за потрібне навчити своїх співробітників знати і виконувати їх основну Інструкцію, доведеться вчитися нам. А «Високий Вал» в цьому і допоможе.

Так, нещодавно мимоволі були проведені практичні заняття: дії у разі безпідставної зупинки інспекторами ДАІ та документальне «оформлення» такого випадку з «розбором польотів».

А розбирати було що.

На відміну від інспекторів державтоінспекції, водії не прискіпуються до кожної дрібнички на зразок виконання вимоги інструкції «прикласти праву руку до головного убору». Зате представлятися у стилі «бур-бур-бур» – це у них професійне. Прізвищ своїх вони соромляться, чи в чому справа – загадка.

Втім, це типове порушення тьмяніє перед «паркуванням» бійців за безпеку руху на перехресті центральних вулиць, та ще й з обмеженою видимістю на додачу.

А третя (!) версія підстави для зупинки просто наповал кладе всіх присутніх в салоні! Співробітник ДАІ заявив, що характер руху авто викликав підозри у спроможності водія керувати ним. Тобто, за інструкцією – «різка та періодична зміна напрямку руху і (або) швидкісного режиму». Що ж, тут ДАІшнику дається право суб’єктивної оцінки. Але не в даному разі, коли вони навіть не бачили (!) характер руху нашого авто.

Викликає підозри і сама наявність патруля у місці, де його зроду не бачили. Зовні це гальмування на перехресті всіх підряд виглядає так, наче хлопці вирішили завітати до юридично неграмотних селян... по хабарі.

Що ж, будемо сподіватися на зміни накраще, а самі – готуватися до подібних випадків. Як то кажуть, «якщо гора не йде до Магомета, то Магомет іде до гори».

Вивчіть положення, які можуть стосуватися Вас, Інструкції з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС, затвердженої Наказом Міністерства внутрішніх справ України від 27.03.2009р. № 111. Також не завадить ознайомитися із Законом України "Про дорожній рух" та Законом України "Про міліцію".

Візьміть на озброєння цю виписку з Інструкції – у ній наведені саме ті пункти, що стосуються зупинки і спілкування зі співробітником ДАІ.

Тоді не інспектор Петренко, а саме Ви зможете сказати: «Чому порушуємо?»

Подану нижче скаргу Ви можете використовувати в якості шаблону. Тим більше, що описані у ній порушення типові. Там же грунтовно пояснено право вести відеозапис «для запобігання конфліктним ситуаціям», що Ви також можете запропонувати інспектору робити самостійно.

Начальнику відділу ДАІ
УМВС України в Чернігівській області
Єршову Олександру Олександровичу

Копія:
Редактору інтернет-видання «Високий Вал»
Головатенку Олегу Васильовичу

Стука Олександра Валерійовича,
що проживає за адресою:
м. Чернігів, вул. ******, буд. *, кв. **

 
С К А Р Г А

5 вересня 2010 року о 8 годині 50 хв. на перехресті центральних вулиць с. Слабин Чернігівського району (широта 51°21'6.43"С, довгота 31° 7'1.65"В) під час керування автомобілем ВАЗ-2101 (державний номерний знак 199-95 ММ) мене зупинив співробітник ДАІ, що перебував у складі екіпажу патрульного автомобіля ВАЗ-21099 з номерним знаком 0314.

Під час зупинки цей співробітник порушив майже всі пункти розділу 15 «Порядок зупинки транспортного засобу» Інструкції з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС, затвердженої Наказом Міністерства внутрішніх справ України від 27.03.2009р. № 111 (далі – «Інструкції»). Також він припустився порушень низки інших вимог Інструкції та вимог Правил дорожнього руху (далі – ПДР).

Зокрема, співробітник(и) ДАІ у складі екіпажу патрульного автомобіля ВАЗ-21099 з номерним знаком 0314 припустилися наступних порушень:

1. Патрульний автомобіль ВАЗ-21099 з номерним знаком 0314 був зупинений за поворотом на перехресті з порушенням підпункту «ґ» пункту 15.9 ПДР, чим створював на вулиці населеного пункту аварійну обстановку.
Керований мною автомобіль довелося різко зупинити на перехресті під час повороту, адже видимість була обмежена, а подальший рух було повністю перекрито патрульним автомобілем ВАЗ-21099 з номером 0314 та автомобілем ВАЗ-2104, зупиненим співробітниками ДАІ безпосередньо на перехресті.

2. Такими діями співробітники ДАІ порушили вимоги п.3.3 Інструкції щодо забезпечення безперебійного руху транспортних засобів, штучно створивши перепони руху транспорту.

3. Співробітник ДАІ, вказуючи на керований мною автомобіль, не дотримався п. 15.2 Інструкції, який вимагає подавати сигнал про зупинку з тротуару (обочини) та п. 28.3 Інструкції, не запропонувавши і не вказавши місце зупинки.

4. Співробітники ДАІ, створивши блокуванням дороги умови для вимушеної зупинки на перехресті і не запропонувавши місця для зупинки, не дотрималися вимоги п. 15.1 Інструкції – врахувати наслідки зупинки. Керований мною автомобіль залишався на повороті з обмеженою видимістю.

5. Співробітник ДАІ не дотримався п. 15.3 Інструкції, який вимагає зупиняти транспортний засіб попереду патрульного автомобіля.

6. Співробітник ДАІ представився нерозбірливо, чим порушив п. 15.5 та п. 28.2 Інструкції. На зауваження з цього приводу він не відреагував належним чином. Цим він позбавив мене права, передбаченого ч. І ст. 16 Закону України «Про дорожній рух» – знати його прізвище і посаду як посадової особи, що зупинила мене.

7. Співробітник ДАІ, звернувшись до мене, не назвав причину зупинки, передбачену розділом 14 Інструкції, чим порушив ще одну вимогу п. 15.5 Інструкції.

8. Коли я поставив запитання працівнику ДАІ про причину зупинку, забажавши реалізувати своє право, передбачене ч. І ст. 16 Закону України «Про дорожній рух» і п. 2.14 «в» ПДР, знати причину зупинки транспортного засобу, то отримав відповідь: «Проверка документов».
Після такої відповіді співробітник ДАІ обійшов автомобіль, подивився на талон техогляду (строком дії до 2010 року включно), повернувся до дверцят водія і повідомив: «Талон техосмотра надо проверить, это и есть причина остановки».
Зазначених причин нема у вичерпному переліку підстав для зупинки транспортного засобу, наведених у розділі 14 Інструкції.

9. Співробітник ДАІ висунув вимогу передати йому талон технічного огляду, хоча талону ТО нема у переліку документів, наведених у п. 2.1 ПДР.

10. Співробітник ДАІ висунув вимогу передати йому «страховой полис», хоча співробітники ДАІ не мали права в даному випадку контролювати наявність договору обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів згідно із п. 2 статті 21 Закону України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів». Цей Закон наводить вичерпний перелік випадків, коли Державтоінспекція МВС України контролює наявність такого договору.

11. Співробітник ДАІ двічі висував вимогу припинити відеозапис, хоча пункт 9 розділу 28 Інструкції «Взаємовідносини працівників підрозділів ДПС з учасниками дорожнього руху» допускає використання відеозйомки з метою запобігання конфліктним ситуаціям без жодного вказання на виключне право проведення відеозйомки якоюсь зі сторін таких «взаємовідносин».
Крім того, як повідомляв Департамент зв’язків з громадськістю МВС України 16 серпня 2010 року, міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов схвалив практику відеофіксації дій співробітників міліції, коли йдеться про порушення правоохоронцями службових та етико-моральних норм.

Вважаю, що обидва співробітники ДАІ у складі екіпажу патрульного автомобіля ВАЗ-21099 з номерним знаком 0314 винні у вчиненні наведених вище порушень Інструкції, адже п. 6.25 Інструкції зобов’язує працівників підрозділів ДПС не допускати порушень Інструкції іншими працівниками.

На підставі викладеного, керуючись ст. 5-7 Закону України «Про звернення громадян»,

П Р О Ш У :

1. Провести ретельну службову перевірку за фактом безпідставної зупинки керованого мною транспортного засобу 5 вересняя 2010 року та вимагання від мене вчинення дій, які не передбачені законодавством України співробітниками ДАІ у складі екіпажу патрульного автомобіля ВАЗ-21099 з номерним знаком 0314;

2. Провести перевірку, чи дійсно співробітники ДАІ у складі екіпажу патрульного автомобіля ВАЗ-21099 з номерним знаком 0314 у селі Слабин вранці 5 вересня перебували на визначеному місці несення служби відповідно до дислокації, як того вимагає п. 6.3 Інструкції і чи не порушили вони п. 18.11 Інструкції;

3. Провести перевірку, чи внесені дані про описану зупинку транспортного засобу у «ВІДОМІСТЬ обліку роботи по нагляду за дорожнім рухом» та в таблицю «Облік зупинених транспортних засобів», як того вимагає Інструкція. У разі потреби можу представити проказання чотирьох свідків, які в момент зупинки знаходилися у мене в машині, а також додаю відеозапис як доказ зупинки;

4. Провести перевірку на предмет відповідності співробітників ДАІ у складі екіпажу патрульного автомобіля ВАЗ-21099 з номерним знаком 0314 займаній посаді у підпорядкованому Вам підрозділі, для з’ясування, чи вони не володіють елементарними знаннями законодавчої бази діяльності ДАІ, чи, навпаки, свідомо ігнорували вимоги діючого законодавства України;

5. З метою недопущення в майбутньому подібних неправомірних дій співробітників ДАІ відносно водіїв прошу провести додаткові заняття з особовим складом довіреного Вам підрозділу по глибшому вивченню відповідних розділів чинного законодавства, відомчих розпоряджень, інструкцій і наказів;

6. Повідомити мене у письмовій формі про результати цього розслідування та вжиті заходи у терміни, визначені ст. 20 Закона України «Про звернення громадян».

Додатоквідеозапис на компакт-диску.

16 вересня 2010 р.


Збільшити

Місце зупинки - перехрестя


Збільшити

Схема затору на перехресті, викликаного діями патруля


Збільшити

Розбор польотів

Коментарі (34)

uri | 2010-10-21 20:59

Редактор !!
А где результаты этого дела ???
вроде как более 1 месяца прошло и ответ должен был получен
(згідно Закону України «Про звернення громадян»)

))) | 2010-09-26 16:32

Селюки с "мэнтов" постибалися ))))
Ржач ))))

Проф. Преображенский | 2010-09-24 07:25

Мій водійський стаж 35 років. За цей час двійчі "порушив" ПДР. Перший раз ще при совєтах. Перед кругом біля капрона їхав по правій крайній полосі, бо по лівій їхали велосипедисти, а батько вчив, що коли їде велосипед, то треба його так обминати, щоб хватило місця, якщо той впаде. Відбувся 10карбованцями, бо поки став та підійшов до представників властєй, то, звісно, велосипедисти уже були далеко. Другий раз "попався" в прошлому році при виїзді з вул. Фрунзе на пр.Перемоги. Знак, що забороняє перетинати проспект прямо зарослий гіллям дерев і видно його тільки перед самим проспектом, коли дивишся уже не на знаки, а на транспорт попереду. А тут-то і вони, бо місце "хлібне". Цей штраф в 260 гр. не платив і платить не буду. Тех огляд проходжу "по чесному", за гроші. А який висновок: у нас хто принципово правил не порушує, а попадеться десь на дрібниці, той платить, а хто вбиває людей п'яним за кермом і має гроші, то відкуплюється.Тож, якщо до вас присікаються безпідставно, знайте нормативну базу і відповідайте тим же.

Владимир | 2010-09-23 12:00

Класно написано побільше б таких культ просвіті для населення а то влада вже скрізь обнагліла в край а та люди хоча б знатимуть свої права и будуть їх застосовувати іншого виходу і бути бо суспільство і влада це і є ми самі а наші вчинки чи дії створюють ту чі іншу корупцію

Ден | 2010-09-23 10:33

ЮркоПо моему, если у Сан Саныча Ершова осталась хоть капля чести и достоинства, то он должен этих уродов завтра уволить, чтобы не позорили других. Если у него достоинства немного больше, то и провести работу с другими "быками", которых непонятно кто и за каких "кабанов" набрал в ДПС области.
Ярослав
Цікаво, а сам пан Єршов знайє, що про нього думають і пишуть? Чи йому все "фіолєтово", аби гроші несли?

Ярослав | 2010-09-23 09:50

ЮркоПо моему, если у Сан Саныча Ершова осталась хоть капля чести и достоинства, то он должен этих уродов завтра уволить, чтобы не позорили других. Если у него достоинства немного больше, то и провести работу с другими "быками", которых непонятно кто и за каких "кабанов" набрал в ДПС области.
Сан Саныч не работник милиции, а бизнесмен, который как и все "порядочные" начальники ГАИ Украины обложил данью сотрудников милиции и что им теперь с зарплаты скидываться еженедельно ? Понятно они ездят по всем сёлам и тупо косят бабло... В Корюковке что не праздник то и летают обл. ГАИ просят всех вподряд подышать на них... если дышеш с перегаром тысяча гривен и вопрос решен... Одни за моим знакомым пол часа ездили пока он деньги искал. Вот такая борьба за чистоту рядов. Лексусы ведб начальников должны обновлятся периодически))) а на зарплатку жить отвыкли.

Редактор новин | 2010-09-22 15:39

Юрій
Грибів набрали 18 вересня, якщо Вам так цікаво.

Юрій | 2010-09-22 12:11

Це просто Стук хоче показати який він Вумний і скаргу написав щоб його машину запам’ятали і не зупиняли в подальшому)))До речі , грибів 5 вересня набрали?))

Редактор новин | 2010-09-22 11:08

АлексА можна посилання на відповідні інструкції в інтернеті щоб скачати.
У тексті між двома відеороліками дані посилання (назви Інструкції і законів - синім кольором).

для Юрко | 2010-09-22 10:29

Юрко
Эти уроды Сан Саныча и иже с ним кормят.......

Алекс | 2010-09-22 10:22

А можна посилання на відповідні інструкції в інтернеті щоб скачати.

Владимир | 2010-09-22 08:40

Владимир
Пардон за помилки писав поспіхом але думаю суть зрозуміла

Владимир | 2010-09-22 08:38

Подивився відео і таке враження що в ДАІ набирають наступним чином:
іде начальник кадрів ДАІ - майор міліції бачить у дворику сидять мужики підходить і каже
-хочете заробитью
ті у відповідь - так хочемо
ну тоді ходьом, видамо вам форму жезл якщо маєте якісь нвіички то й авто якщо ні то будете стояти біля обласного УМВС в області.
Ащо знати потрібно?
- та нічого робити насуплений вигляд и вимагаете штраф и всё.
і ось такі актори "тупий ще тупійше тупого" і патрулюють наші дорги а суть ціє байкитакова - просто МВД видихає наслідки 90-х років коли не служба була понад усе і безпека на дорогах а виеонання фінансового план для збільшення власного навіть не державного капіталу а тепер звісно коли у Герман молодший син на тому світі то олігархи згдадли що вони теж смертні і даі призначено в першу чергу для забезпечення безпеки а не збивання хабарів але це треба ж переусвідомитим

Рик | 2010-09-21 23:14

Кстати, ФИО работников ГАИ я так и не услышал, ни в тексте статьи, ни в фрагменте видеозаписи, ни в "скарге"... Почему?

Рик | 2010-09-21 22:57

Константин
Рик
Константин
Рик
Константин
2 Константин: я ничего не предлагаю! ВАМ решать что делать! Если Вы готовы предьявить документы "прапорщику Пэтрэнку" только потому что он этого хочет (нарушая ВАШЕ законное право) - это Ваше личное желание...

Константин | 2010-09-21 22:40

Константин
Рик
Константин
Рик
К статье никто притензий и не выдвигал:)
  Это Вы предлагает после всех описаных мной вещей ниже ещё упереться и тянуть дальше резину, слушать глупые отгрызания сотрудников ГАИ. И к чему бы это привело?
Неужели вы думаете, что после нескольких часов прений сотрудник бы извинился, признал, что остановил содрать с селян денег и пожелал счастливого пути?
  Потому, в контексте данной статьи мне Ваши вопросы про "не давать документы" не совсем ясны.

Рик | 2010-09-21 22:31

Константин
Рик
Константин
тогда эта статья явно не про "буровать" ( не давать никаких документов и тянуть резину)

Константин | 2010-09-21 22:19

Константин
Рик
"В инете масса роликов, которые дают понять как действительно надо действовать при случае,если у вас требуют НЕЗАКОННО документы, если Вас просто остановили (без причин) и т.д..." - это касательно роликов.
  Относительно Слабина - читайнте статью и определите место остановки.
  "Буровать", это доказать ГАЙцам их неправоту, покарать их, как плёткой, в плане незнания законодательной базы, привести их в такой состояние, что они после долгого читания не смогли свзять и слова - а потом - внимание - "буровать" не давать никаких документов и тянуть резину.

Рик | 2010-09-21 22:17

Рик2 Редактор новин: "Просто щоб відчепилися, бо машина була повна народу і їхали у справах" - зачем тогда было столько времени тратить на попытку убедить сотрудника гай в неправомертности его действий? просто, если уж так торопились, то предьявили б все документы сразу (права, техпаспорт, страховку, талон ТО), открыли б капот - чтоб номера сверить агрегатов, еще б аптечку и агнетушитель показали б...
Константин
Рик
Константин
"Облгчило, ускорило бы это процесс? Вряд ли. Препирались бы ещё долго. Редкий сотрудни ГИ признает свою неправоту."
Вопрос-то не в скорости решения! Вопрос в законности уверен, что если любой Лошара к Вам подойдет и потребует предъявить документы, то Вы не особо будете торопиться это сделать?

Рик | 2010-09-21 22:06

Константин
2 Константин: про ролики в интернете я, вроде, ничего не говорил... про Слабин - вообще ничего не понял - поясните! (если б Вы мне про Халявин рассказывали - скорее всего понял бы...:) )
А вот "автор опуса" отстоял свои права и проучил - это его заслуга - молодец! А "буровать" -'это как?
"их нужно карать нещадно, везде и всегда, всеми доступными методами" - знаю много сотрудников ГАЙ, абсоблютно вменяемых, знающих как минимум нормативную базу

Константин | 2010-09-21 21:56

Рик2 Редактор новин: "Просто щоб відчепилися, бо машина була повна народу і їхали у справах" - зачем тогда было столько времени тратить на попытку убедить сотрудника гай в неправомертности его действий? просто, если уж так торопились, то предьявили б все документы сразу (права, техпаспорт, страховку, талон ТО), открыли б капот - чтоб номера сверить агрегатов, еще б аптечку и агнетушитель показали б...
Константин
Рик
В заключение добавлю - да, мог и не давать ничего.
Облгчило, ускорило бы это процесс? Вряд ли. Препирались бы ещё долго. Редкий сотрудни ГИ признает свою неправоту.

Константин | 2010-09-21 21:53

Я её понял предельно правильно. Ролики в интернете, о которых Вы говорите - там некий товарищ, учит жить украинских сотрудников ГАИ, при чём парень этот, подданый иного государства. Потому так резво и "чётко" позицинирует, так-называемых в народе "гайцов", как пацанву зелёную. И ведёт себя соответсвующе - ничего не даёт, ведет открытую сьёмку, огрызается и учить жить.
Вот, а разница тут в том, что, видимо, автору опуса ещё в Слабин ездить и ездить. Вот и вся разница в отличие от "роликов". Отстоял свои права, проучил ГАИшников, указал, как нужно себя вести. Но, как говорится, "буровать" и строить из себя "правныка", на мой взгляд, уже было бы лишним.
Хотя, если придерживаться точки зрения, что "их нужно карать нещадно, везде и всегда, всеми доступными методами", то, Ваше представление о ходе событий ясно:)

Рик | 2010-09-21 21:46

Рик2 Редактор новин: "Просто щоб відчепилися, бо машина була повна народу і їхали у справах" - зачем тогда было столько времени тратить на попытку убедить сотрудника гай в неправомертности его действий? просто, если уж так торопились, то предьявили б все документы сразу (права, техпаспорт, страховку, талон ТО), открыли б капот - чтоб номера сверить агрегатов, еще б аптечку и агнетушитель показали б...
Константин
2 Константин: Вы неправильно поняли мою "логику"! Водитель ТС не должен был передавать никакие документы сотруднику гаи вообще. На видео у водителя наблюдается знание нормативной базы. При этом он передал "ВСЕ" документы! А почему?
вопрос к "Редактор новин" именно и заключался в том, что: "почему водитель так сделал?"

Константин | 2010-09-21 21:23

Рик2 Редактор новин: "Просто щоб відчепилися, бо машина була повна народу і їхали у справах" - зачем тогда было столько времени тратить на попытку убедить сотрудника гай в неправомертности его действий? просто, если уж так торопились, то предьявили б все документы сразу (права, техпаспорт, страховку, талон ТО), открыли б капот - чтоб номера сверить агрегатов, еще б аптечку и агнетушитель показали б...
Нет, если следовать Вашей логике, нужно было сразу пройти в салон автомобиля к инспекторам ДАИ, предварительно взяв рассчётное средтво, что бы уладить вопрос.

uri | 2010-09-21 21:10

водилаСообщите про результаты даного дела!!
+1
обязательно сообщите

я | 2010-09-21 20:55

то все понти. знімали на камеру, тому все так і прошло. а якби без камери отримали б по повній за те. що дуже розумні. ДАІшники знайдуть причини для зупинки і основна - якісь відпрацювання. Так як я 10 років за кермом, правил принципово не порушую, але причини для зупинки завжди знаходяться. Щасливої всім дороги!!!!!!!

Рик | 2010-09-21 20:51

Просто масса автомибилистов до сих пор относится к встрече с гай: "я должен"! С моей точки зрения, поведение водителя на видео совершенно не соответствует тому, как надо правильно делать. В инете масса роликов, которые дают понять как действительно надо действовать при случае,если у вас требуют НЕЗАКОННО документы, если Вас просто остановили (без причин) и т.д...

Редактор новин | 2010-09-21 20:51

Рик
От зупинять наступний раз самого - обов'язково займуся...

Рик | 2010-09-21 20:43

2 Редактор новин: "Просто щоб відчепилися, бо машина була повна народу і їхали у справах" - зачем тогда было столько времени тратить на попытку убедить сотрудника гай в неправомертности его действий? просто, если уж так торопились, то предьявили б все документы сразу (права, техпаспорт, страховку, талон ТО), открыли б капот - чтоб номера сверить агрегатов, еще б аптечку и агнетушитель показали б...

Проф. Преображенский | 2010-09-21 20:34

Пункти порушень працівниками ДАІ вказані правильно, але скарга не буде розглянута, так як пропущено десятиденний термін. Незаконна зупинка 5го вересня, подана скарга 16го вересня. Хоча, звісно, суть не в тому, щоб даішники були якось покарані. Нам, пересічним водіям, потрібно краще знати законодавство та свої права. Та і то це допоможе в якійсь іншій, "нормальній" країні, а у нас правий той, хто має більше прав та грошей. Друзям все, ворогам закон. По таким "понятіям" ми, нажаль, жили, живем і ще довго будемо жити.

Редактор новин | 2010-09-21 20:31

Рик
Передали і поліс, і талон ТО (з собою був вже новий, до 2012 року). Просто щоб відчепилися, бо машина була повна народу і їхали у справах.

Рик | 2010-09-21 20:24

Из машины прозвучало масса законных аргументов:
1. Объяснить причину остановки ТС!
2. Причину предъявления бокументов, полиса ГО ., талона ТО и т.п...
но, как я посмотрел, водитель-то их предъявил даже при отсутствии на это причин (вроде кроме ТО)! А зачем??? Теоретически водитель (пассажир) знали нормативные акты. Но, насколько я понял видео, но прозвучало ни одного законного требования со стороны работника ГАй предьявить права и остальные документы... Зачем передали??? Зачем передали права и техпаспорт, если не услышали реальной причины остановки, зачем передали страховку, если это не соответствует нормам?

водила | 2010-09-21 20:16

Сообщите про результаты даного дела!!

Юрко | 2010-09-21 19:55

По моему, если у Сан Саныча Ершова осталась хоть капля чести и достоинства, то он должен этих уродов завтра уволить, чтобы не позорили других. Если у него достоинства немного больше, то и провести работу с другими "быками", которых непонятно кто и за каких "кабанов" набрал в ДПС области.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Планета «МедіаЧе» у Всесвіті

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор