Останнє оновлення: 17:51 неділя, 15 червня
Кадри / Навчання-довчання
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Чиновники Бахмача навчені управляти комунальною власністю
Чиновники Бахмача навчені управляти комунальною власністю

Чиновники Бахмача навчені управляти комунальною власністю

У м. Бахмач 10 березня відбувся виїзний семінар-тренінг за темою «Питання пов’язані з реалізацією повноважень органів місцевого самоврядування щодо володіння, розпорядження та управлінням об’єктами комунальної власності».

Про це «Високому Валу» повідомили у Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Відкрила семінар заступник голови, керівник апарату Бахмацької районної державної адміністрації Ольга Допа.

Перед учасниками, а це голови територіальних громад Бахмацького району, представники Бахмацької районної ради та районної державної адміністрації, виступили начальник відділу орендних відносин та організації розрахунків управління комунального майна обласної ради Олександр Нетреба і головний спеціаліст відділу орендних відносин та організації розрахунків управління комунального майна обласної ради Людмила Кушнір.

Допівадачі відповіли на запитання слухачів, дали рекомендації по розв’язанню практичних проблем, які виникли чи можуть виникнути при роботі з комунальним майном.

Всі учасники семінару зійшлися на думці, що питання комунальної власності на сьогоднішній день одне з найважливіших. 

ЦППК

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Чернігів: ворота і ноу-хау у … середньовіччі

SVOBODA.FM