Останнє оновлення: 20:14 субота, 10 квітня
ЧАЕС / Славутич
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Підсумки акції «Славутчанин року - 2009»
Підсумки акції «Славутчанин року - 2009»

Підсумки акції «Славутчанин року - 2009»

У Славутичі восьмий раз відбулася культурно-художня акція «Славутчанин року - 2009».

У ході майже чотиригодинної шоу-програми були відзначені жителі міста, організації та підприємства, які внесли помітний вклад у розвиток міста.

Серед них – енергетики, медики, педагоги, працівники комунальної й соціальної сфер, спротсмени, представники творчої еліти Славутича, іншими словами – усі, хто у минулому році приймав найбільш активну активну участь у житті міста й чий внесок на громадське життя виявився найбільш відчутним.

Діяльність ДСП «Чорнобильська АЕС» була відзначена відразу в декількох номінаціях. Так, колектив ЧАЕС став переможцем у номінації «Колектив року-2009». Крім того, наше підприємство, що прийняло на роботу торік 131 славутчанина, переважна більшість із яких – молодь, було названо кращим «Роботодавцем року».

Традиційно відзначають Чорнобильську АЕС організатори конкурсу-рейтингу й у номінації «Благодійність» - кошти, зібрані працівниками станції, завжди виявляються незамінною підмогою для людей, що зазнали лиха або важких життєвих моментів.

Особливо приємно, що працівники ЧАЕС не гублять свою соціальну активність і після виходу на пенсію: у числі номінантів «Славутчанина-2009» і громадська організація непрацюючих пенсіонерів ЧАЕС. Відзначені у ході акції й компанія «Новарка» («Роботодавець року»), і група керування проектом («Благодійність»).

«Людиною року» став міський голова Володимир Удовиченко, що відзначив недавно двадцятиліття перебування на посаді міського голови Славутича. Разом з колишнім працівником ЧАЕС, а нині активістом ветеранської організації Олександром Забирченко Володимир Удовиченко поклав подаровані йому як номінанту квіти до пам'ятника героям-чорнобильцям.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Український гурт МАХА підкорює стрімінговий сервіс Spotify

SVOBODA.FM