Останнє оновлення: 19:35 середа, 29 червня
Грип / ГРВІ
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Ситуація з ГРВІ в Чернігівській області контрольована
Ситуація з ГРВІ в Чернігівській області контрольована

Ситуація з ГРВІ в Чернігівській області контрольована

Ситуація із захворюваністю на гострі респіраторні та вірусні інфекції в області контрольована.

Про це сьогодні повідомив голова облдержадміністрації Володимир Хоменко в ході селекторної наради з керівниками регіонів з питань запобігання поширенню інфекційних захворювань, яку провела Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко.

Усі профілактичні заходи, що передбачені постановою Кабінету Міністрів України, проведені – працює державна надзвичайна протиепідемічна комісія при облдержадміністрації, а також оперативний штаб для координації дій у вирішенні питань профілактики та боротьби з поширенням пандемічного грипу та інших гострих респіраторних захворювань, активно ведеться роз’яснювальна робота у засобах масової інформації, усі служби, що забезпечують життєдіяльність області, переведені на масковий режим.

У місті Чернігові у зв’язку з перевищенням епідеміологічного порогу посилені карантинні заходи, особлива увага приділяється місцям масового перебування людей та так званій групі ризику (безпритульним, зокрема, дітям).

Також голова облдержадміністрації звернув увагу Прем’єр-міністра на потребу області у медичних препаратах для лікарняних закладів, дихальних апаратів штучної вентиляції легенів та марлі для пошиття індивідуальних засобів захисту дихання.

Крім того, голова облдержадміністрації наголосив на необхідності забезпечення пально-мастильними матеріалами санітарного транспорту, який обслуговує лікарняні заклади області і витримує зараз надзвичайне навантаження, оскільки Чернігівська область є другою за розмірами в Україні.

Прем’єр-міністр пообіцяла сприяти вирішенню існуючих питань, причому більшість з них має бути знято відповідними службами вже сьогодні, адже область увійшла до десятки регіонів, в яких захворюваність на грип та ГРВІ наближається до епідемічного порогу.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Фахівці «Чернігівгазу» продовжують відновлення мереж

SVOBODA.FM