
Перевірка опозиціонера або Адмінресурс по – БЮТівськи
Протистояння голови Носівської районної ради Ольги Самокиші з депутатом цієї ж ради Анатолієм Фищуком давнє. Ще коли той працював у районній адміністрації, пані голова висловлювала невдоволення його роботою, а він – її.
Коли ж лідерці районних депутатів закортіло відправити у відставку голову адміністрації Миколу Андрієнка, то Анатолій Фіщук також був, м’яко кажучи, не на її стороні.
Власне, не часто сесія районної ради проходить без явних чи прихованих „пікірувань” між Самокишею та Фіщуком. І це, з огляду на наше розуміння демократії, цілком нормальне явище.
Але очільниця місцевого БЮТу та райради вирішила попрацювати з опозиціонером (А.Фіщук був членом Української народної партії, зараз входить до Єдиного Центру), інакше: з’явилася письмова вказівка – всім потрібним службам перевірити підприємницьку діяльність А.Фіщука. Пожежники, санітари, податківці взялися за роботу.
Замисліться, і це тоді, коли лідерка БЮТ з усіх ЗМІ заявляє про використання адмінресурсу Єдиним Центром. Де правда?!
- А в мене навіть найманих працівників нема, - говорить А.Фіщук. Перевірка закінчилася нічим, проте таке ставлення голови райради є виразно політичним.
До речі, звільнення голови районної адміністрації Миколи Андрієнка таки сталося. І що виграла Ольга Самокиша - не знаємо, але Носівський район точно програв.
Коментар Високого Валу. Редакція на правах рівного доступу розмістить лист протилежної сторони.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 7376 |
Коментарі (31)
про | 2008-08-22 12:29
SeGrey | 2008-07-28 16:38
1. Так, Зінченко керує фракцією. Але чи дійсно ви вважаєте, що керівне крісло - це винагорода для нього? Подумати б тільки, щоб всіх "вислужившихся" нагороджували кріслами. Це неможливо і че безглуздо. І такого ніколи не буде. Адже керівну посаду має займати людина думаюча і впливова.
А нагорода за вислугу це якось по-"совєтскі".
2. А коли Вас притісняють і порушують Ваші права, ви про це хіба мовчите? Цілком правильно, що про утиски з боку Бакової ми дізналися саме від БЮТ. Не Банкова б мала про це кричати:)
3. А давайте згадаємо статтю Балоги "Пропозиція фашизму" і де вона була розміщена... і хто її розміщав? Це хіба не пряма мова Голови президентського Секретаріату? Я вже мовчу скільки постанов уряду було заблоковано з боку Президента. До того ж, неодноразово.
Стосовно останнього твердження: Враховуючи, що Президент - це гарант Конституції України і керівник держави, то чи не натякаєте ви на нього?
Чи цим має займатися влада, коли західні області нашої країни так потребують допомоги? Щодо роботи державних органів на користь народу, давайте поспостерігаємо яку допомогу Надаватиме Уяд, Парламент, Президент, Рада нацбезпеки. Це все гілки однієї країни!!!
Кому потрібні перепалки між урядом і Банковою? Нікому!!! Нехай краще всі об`єднаються, приймуть зміни до бюджету, щоб виділити компенсацію західним областям, які постраждали від повеней.
abc | 2008-07-28 14:55
Якщо ми не в змозі завантажити їх роботою і спитати результат, то будемо спостерігати "з"ясування стосунків" і далі. Можна навіть посперечатися, хто з них правий... якщо часу не жалко.
SeGrey | 2008-07-28 12:45
УНП | 2008-07-28 11:25
Це помилка.
А.Фіщук був членом НРУ, а не Української Народної партії.
А.Фіщук працював заступником голови райдержадміністрації у М.Андрієнка, який дійсно є членом УНП і депутатом райради від УНП.
На сьогодні А.Фщук є депутатом Носівської райради від блоку обласних організацій "НСНУ(О.Обушний)- Народний Рух України(В.Лабазов)"
Сергій Соломаха | 2008-07-28 11:17
1. Президент відправив у відставну у 2005 році Юлю разом з Порошенком ( секретарем ради нацбезпеки) ще і Зенченка(з секретаріату Президента), що був ініціатором "корупційного" скандала.
Сьогодні чи цей Зінченко керує фракцією БЮТ в Київраді ?
Це хиба не винагорода за службу Юлі?
2. Цікаво звідки дізнавалася широка громадськість, що "уряд півроку терпів всі випади з боку Банкової " і тощо ?
Звісно, як правило, від нардепів БЮТ на зразок Портнова.
3. Чи часто чули українці у критику уряду Юлі у ЗМІ у прямій мові Президента чи навіть Балоги?
4.Хто власник ЗМІ ?
Може досить ? "Білих і пухнастих" серед тих, хто дорвався до вершин влади в Україні не буває !!!
abc | 2008-07-27 13:35
Можу навіть продовжити її лист:
"Службі безпеки України та органам прокуратури України. Згідно ст. 4 б,в; та частиною 2 ст. 5, пункти б,г, Закону України "Про боротьбу з корупцією" прошу притягнути мене до відповідальності за вчинення корупційних діянь."
Раніше подібні діяння називалися "телефонним правом". Бо ховалися, боячись відповідальності. А тепер - написала та ще й підписалася. Мабуть дійсно, "все схвачено"...
Цікаво, які ж вказівки нині віддаються по телефону?
студент | 2008-07-25 18:54
М.Боюра | 2008-07-25 13:50
Олександр Підгорний | 2008-07-25 13:39
SeGrey | 2008-07-25 12:19
до-речі, його позиція зараз знову є незрозумілою. він бачить в ній конкурента на майбутніх президентських виборах, а не Прем`єра. Було б так, всі не гаразди в парламенті вже зникли б.
А згадайте ще, уряд майже півроку терпів всі випади щз боку Банкової, щодо неправильної роботи уряду. Уряд переживав блокування рішень президентом... Навіть якби прем`єром була б не Юля, чи можна б було це назвати нормальною поведінкою Президента у відношенні до Кабміну&
Сергій Соломаха | 2008-07-25 11:59
Згадайте, про спланований маразм що відбувся 23 лютого 2005 року на Майдані Незалежності підчас першого виходу до людей Президента?
Нагадаю, Ющенко тільки що став Президентом, а дніпропетровські піарщики організовали "народний" порив "Юля-Юля-Юля!!!".
Вони ж чудово знали про угоду "Сила народа" між НУ і БЮТ, де за Юлею застовбичено була посада прем"єра. Це було оголошення війни Президенту ?
Рила у пуху у всіх, тож захищати і виправдовувати будь-кого з них для розумної людини означає бути нечесним.
Головне власними руками пробивати дорогу до абсолютної влади(а саме цього всі вожді прагнуть!!!, бо не вмють досягати компромісів) будь-кому є нерозумним.
Більшовикам для побудови світлого пухнастого майбутнього народ дав абсолютну владу!
Що маємо?
Чого чекаємо ?
Порядність ???? хі-хі-ха | 2008-07-25 11:40
Невже за 2 роки при владі недостаньо зрозуміти ху із ху?
SeGrey | 2008-07-25 11:34
антонов | 2008-07-25 00:52
RUS | 2008-07-24 23:20
Олександр Центр Доброчин | 2008-07-24 20:47
студент | 2008-07-24 16:13
БЮТ гівно...і слава богу, що ви це зрозуміли.
Слава Україні !!!!
derek | 2008-07-24 16:09
А относительно блокады работы правительства ты не прав, кто мешает правительству работать - ТЫ , Я нет правительству мешает Правительство "дураков" с косами и без них, которые хотят побольше стырить и свалить вену на других
патріот | 2008-07-24 15:24
derek | 2008-07-24 14:42
Хотілось би, щоб ЄЦ не був як НДП та ЄДА, а в них щоб получилось як вони думають.
Задрали Всі... брехуни... А щодо спеціальної дискредитації БЮТ ти тут прав.
Бензин, Газ, М’ясо, Земля, Обвал долора, обкрадені вкладники : Хто винуватий - знову не Юля.
студент | 2008-07-24 14:23
патріот | 2008-07-24 13:03
SeGrey | 2008-07-24 12:32
студент | 2008-07-24 12:09
БАЧИЛИ ОЧІ, ЩО КУПУВАЛИ....!!!!!!
Божий | 2008-07-24 11:53