Останнє оновлення: 09:03 п'ятниця, 23 травня
Лист про політбої
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Перевірка опозиціонера або Адмінресурс по – БЮТівськи
Перевірка опозиціонера або Адмінресурс по – БЮТівськи

Перевірка опозиціонера або Адмінресурс по – БЮТівськи

Протистояння голови Носівської районної ради Ольги Самокиші з депутатом цієї ж ради Анатолієм Фищуком давнє. Ще коли той працював у районній адміністрації, пані голова висловлювала невдоволення його роботою, а він – її.

Коли ж лідерці районних депутатів закортіло відправити у відставку голову адміністрації Миколу Андрієнка, то Анатолій Фіщук також був, м’яко кажучи, не на її стороні.

Власне, не часто сесія районної ради проходить без явних чи прихованих „пікірувань” між Самокишею та Фіщуком. І це, з огляду на наше розуміння демократії, цілком нормальне явище.

Але очільниця місцевого БЮТу та райради вирішила попрацювати з опозиціонером (А.Фіщук був членом Української народної партії, зараз входить до Єдиного Центру), інакше: з’явилася письмова вказівка – всім потрібним службам перевірити підприємницьку діяльність А.Фіщука. Пожежники, санітари, податківці взялися за роботу.

Замисліться,  і це тоді, коли лідерка БЮТ з усіх ЗМІ заявляє про використання адмінресурсу Єдиним Центром. Де правда?!

- А в мене навіть найманих працівників нема, - говорить А.Фіщук. Перевірка закінчилася нічим, проте таке ставлення голови райради є виразно політичним.

  До речі, звільнення голови районної адміністрації Миколи Андрієнка таки сталося. І що виграла Ольга Самокиша - не знаємо, але Носівський район точно програв.

Коментар Високого Валу. Редакція на правах рівного доступу розмістить лист протилежної сторони.

Коментарі (31)

про | 2008-08-22 12:29

хлопці спитайте Андрієнка чому він прямо в СП написав добровільно заяву на звільнення .

SeGrey | 2008-07-28 16:38

SeGrey
Сергій Соломаха
SeGrey
Сергій Соломаха
SeGreyПриємна в нас дискусія зав`язується. Відповідаю:
1. Так, Зінченко керує фракцією. Але чи дійсно ви вважаєте, що керівне крісло - це винагорода для нього? Подумати б тільки, щоб всіх "вислужившихся" нагороджували кріслами. Це неможливо і че безглуздо. І такого ніколи не буде. Адже керівну посаду має займати людина думаюча і впливова.
А нагорода за вислугу це якось по-"совєтскі".
2. А коли Вас притісняють і порушують Ваші права, ви про це хіба мовчите? Цілком правильно, що про утиски з боку Бакової ми дізналися саме від БЮТ. Не Банкова б мала про це кричати:)
3. А давайте згадаємо статтю Балоги "Пропозиція фашизму" і де вона була розміщена... і хто її розміщав? Це хіба не пряма мова Голови президентського Секретаріату? Я вже мовчу скільки постанов уряду було заблоковано з боку Президента. До того ж, неодноразово.
Стосовно останнього твердження: Враховуючи, що Президент - це гарант Конституції України і керівник держави, то чи не натякаєте ви на нього?
abc
Повінстю підтримую Вашу позицію. І вважаю, що це позиція всього народу. Дійсно саме народ має диктувати, що має робити влада. Цікаво, а чи хоче народ, Щоб Секретаріт президента зараз звинувачував голову Кабміну у тому, що вона не православна?
Чи цим має займатися влада, коли західні області нашої країни так потребують допомоги? Щодо роботи державних органів на користь народу, давайте поспостерігаємо яку допомогу Надаватиме Уяд, Парламент, Президент, Рада нацбезпеки. Це все гілки однієї країни!!!
Кому потрібні перепалки між урядом і Банковою? Нікому!!! Нехай краще всі об`єднаються, приймуть зміни до бюджету, щоб виділити компенсацію західним областям, які постраждали від повеней.

abc | 2008-07-28 14:55

SeGrey
Сергій Соломаха
SeGrey
Сергій Соломаха
SeGreyПриємна в нас дискусія зав`язується. Відповідаю:
І Уряд, і Президент мають робити те, що їм звелів народ. Оскільки ж народ їм нічого не звелів, а просто дав владу, то вони й чубляться - хто головніший.
Якщо ми не в змозі завантажити їх роботою і спитати результат, то будемо спостерігати "з"ясування стосунків" і далі. Можна навіть посперечатися, хто з них правий... якщо часу не жалко.

SeGrey | 2008-07-28 12:45

SeGrey
Сергій Соломаха
SeGrey
Сергій Соломаха
Приємна в нас дискусія зав`язується. Відповідаю:

УНП | 2008-07-28 11:25

Цитата:"(А.Фіщук був членом Української народної партії, зараз входить до Єдиного Центру)".
Це помилка.
А.Фіщук був членом НРУ, а не Української Народної партії.
А.Фіщук працював заступником голови райдержадміністрації у М.Андрієнка, який дійсно є членом УНП і депутатом райради від УНП.
На сьогодні А.Фщук є депутатом Носівської райради від блоку обласних організацій "НСНУ(О.Обушний)- Народний Рух України(В.Лабазов)"

Сергій Соломаха | 2008-07-28 11:17

SeGrey
Сергій Соломаха
SeGrey
А згадайте, анонімний SeGrey !!!
  1. Президент відправив у відставну у 2005 році Юлю разом з Порошенком ( секретарем ради нацбезпеки) ще і Зенченка(з секретаріату Президента), що був ініціатором "корупційного" скандала.
Сьогодні чи цей Зінченко керує фракцією БЮТ в Київраді ?
Це хиба не винагорода за службу Юлі?
2. Цікаво звідки дізнавалася широка громадськість, що "уряд півроку терпів всі випади з боку Банкової " і тощо ?
 Звісно, як правило, від нардепів БЮТ на зразок Портнова.
3. Чи часто чули українці у критику уряду Юлі у ЗМІ у прямій мові Президента чи навіть Балоги?
4.Хто власник ЗМІ ?
Може досить ? "Білих і пухнастих" серед тих, хто дорвався до вершин влади в Україні не буває !!!

abc | 2008-07-27 13:35

Я просто в захопленні від цієї Самокиші!
Можу навіть продовжити її лист:
"Службі безпеки України та органам прокуратури України. Згідно ст. 4 б,в; та частиною 2 ст. 5, пункти б,г, Закону України "Про боротьбу з корупцією" прошу притягнути мене до відповідальності за вчинення корупційних діянь."
Раніше подібні діяння називалися "телефонним правом". Бо ховалися, боячись відповідальності. А тепер - написала та ще й підписалася. Мабуть дійсно, "все схвачено"...
Цікаво, які ж вказівки нині віддаються по телефону?

студент | 2008-07-25 18:54

І всеж таки, я Вам хочу пане Соломаха сказати, як би ви не любили БЮТ, як Ви б не вірили БЮТ , вихід у БЮТ один - КАПУТ

М.Боюра | 2008-07-25 13:50

 Чого чекати від БЮТ, коли там авторитарне лідерство пані Ю і безмежне прагнення до президентського крісла, за котре вона готова віддати будь-яку ціну, навіть продати всих нас з тельбухами. У 2003 році п.Ю необачливо поїхала до Канади, а звідти українці не випускали її, допоки не дала слово, що не прагнутиме до президентського крісла. Тепер такої необачливості вона не допустить. Важке випробування чекає нас.

Олександр Підгорний | 2008-07-25 13:39

Сьогодні у місцевому політикумі потрібно робити певні чистки. Люди котрі пройшли по спискам партій, а як створювалися списки всі знають, не мають відповідних знань, а про інтелект і годі говорити. І наступив момент коли власні амбіції і інтереси стали більш принадливими, чим виконувати настанови партії та виконувати обіцянки, надані народу. Коли ще буде нагода покерувати - ось і рвуть як у останній день свого життя. І це у повній мірі відноситься до всіх і владних і провладних. А прикриття ім,ям Тимошенко або президента не варто згадувати. Команди на місцях формували місцеві представники от маємо безглуздя. Лист до прокуратури це посвідчує І у наступні вибори, при відкритих списках, маємо надію не побачити сьгоднішніх "народних обранців". Громадяни повинні дати певну оцінку їх діям. Хоча МИ завжди наступаємо на одні і тиж граблі, така нація.

SeGrey | 2008-07-25 12:19

SeGrey
Сергій Соломаха
А чому тоді Президент відправив у відставку в тому ж 2005 році Юлю, якщо за нею було застовбичено прем`єрську посаду? Що він вже тоді захотів списати Юльку? І я акцентую увагу на цьому лише ому, щоб підкреслити наскільки послідовною є політика Президента.
до-речі, його позиція зараз знову є незрозумілою. він бачить в ній конкурента на майбутніх президентських виборах, а не Прем`єра. Було б так, всі не гаразди в парламенті вже зникли б.
А згадайте ще, уряд майже півроку терпів всі випади щз боку Банкової, щодо неправильної роботи уряду. Уряд переживав блокування рішень президентом... Навіть якби прем`єром була б не Юля, чи можна б було це назвати нормальною поведінкою Президента у відношенні до Кабміну&

Сергій Соломаха | 2008-07-25 11:59

SeGrey
А хто перший почав все розвалювати "померанчевих"?
Згадайте, про спланований маразм що відбувся 23 лютого 2005 року на Майдані Незалежності підчас першого виходу до людей Президента?
Нагадаю, Ющенко тільки що став Президентом, а дніпропетровські піарщики організовали "народний" порив "Юля-Юля-Юля!!!".
Вони ж чудово знали про угоду "Сила народа" між НУ і БЮТ, де за Юлею застовбичено була посада прем"єра. Це було оголошення війни Президенту ?
Рила у пуху у всіх, тож захищати і виправдовувати будь-кого з них для розумної людини означає бути нечесним.
Головне власними руками пробивати дорогу до абсолютної влади(а саме цього всі вожді прагнуть!!!, бо не вмють досягати компромісів) будь-кому є нерозумним.
Більшовикам для побудови світлого пухнастого майбутнього народ дав абсолютну владу!
Що маємо?
Чого чекаємо ?

Порядність ???? хі-хі-ха | 2008-07-25 11:40

антонов
антонов, взагалі бульш тупої спроби важко придумати для виправдовування БЮТу.
Невже за 2 роки при владі недостаньо зрозуміти ху із ху?

SeGrey | 2008-07-25 11:34

А судді хто? Безліч випадів від такого собі студента я вже перестав спиймати серйозно. Людина, яка веде себе по-хамськи, не керуючись принципами взаємоповаги і толерантності, не варта того, щоб якось з ним вступати в полеміку. Шаноний студенте - вчіться спілкуватися з людьми, згадаєте свою першу вчительку. Невже вона кричала: "Ви погані діти" - і нічим це не аргументувала. свою думку треба захищати, а інакше це - пусті слова. До того ж, ще раз підкреслю, хамська поведінка. А стосовно БЮТ - шпновні це величезний апарат, який охоплює навіть кожне село в Україні. Але цей апарат діє. Звісно бувають проколи (а де їх нема). Не ідеалізуйте навіть той самий ЄЦ. Більш того, в парламенті ви сзаєте яка важка ситуація з коаліцією і саме ЄЦ вносить розвальні течії. Тобто, хлопці начебто при владі, але і владу звинувачують (чомусь лише Юлю, а не Президента, ні Балогу) у неправильній для держави політиці. Це вибачте ... Фігаро тут, Фігаро там... через рік вони побачать інший політичний інтерес і перебіжать до якогось ще блоку. Повторюю, це депутати, які входять до владної коаліції і мали би працювати на користь країни, замість розвалювати коаліцію і звинувачувати ту ж владу, якою самі і являються. Лишень вдумайтеся наскільки це безглуздо.

антонов | 2008-07-25 00:52

Самокиша це не БЮТ і навіть не її частина чи часточка. Сільська баба, що вискочила у заступники обласного крівника БЮТ Куровського і від цього втратила не те що голову, а і її начиння. Якщо сама додумалась, то це просто нерозумно. Якщо за порадою чи згодою свого партійного керівника то це "будівництво на кладовищі". "Порядок в стране определяється не наличием воров, а умениєм властей их обезвреживать" /Жеглов/ Порядність партії /БЮТ/ визначається не окремими "бабами", а здатністю визнати їх наявність та відповідно відреагувати. P.S. А взагалі бульш тупого документа важко придумати для дискредитації БЮТу.

RUS | 2008-07-24 23:20

КОГДА ПРИХОДЯТ В ГОСТИ ЗАКАЗНЫЕ ПРОВЕРКИ ТО ПРИЯТНОГО МАЛО.

Олександр Центр Доброчин | 2008-07-24 20:47

Дуже дивним і підозрілим є сам лист, в котрому САМ голова рай. ради звертається за "допомогою," інакше не назовеш, до силовиків. як що є певні нарікання з боку громадян на діяльність СПД, з письмовим зверненням до голови РДА, то лист зрозумілий. Якщо нема - свавілля з боку виконавчої влади і бажання розправи з неугодним. До суду звернення для правової оцінки подання. І не боятися. Тоді будк ще цікавіше. Хай "неупереджений"суд дасть оцінку діяння голови РДА.

студент | 2008-07-24 16:13

Все пацани закриваймо тему, все уже давно зрозуміло
БЮТ гівно...і слава богу, що ви це зрозуміли.
Слава Україні !!!!

derek | 2008-07-24 16:09

Патриот я думаю, что ты от части прав, Но я уверен в том, что таких как С... в ЕЦ не возьмут... Уверен. А вот вопрос сможет ли БЮТ очистится от С...
А относительно блокады работы правительства ты не прав, кто мешает правительству работать - ТЫ , Я нет правительству мешает Правительство "дураков" с косами и без них, которые хотят побольше стырить и свалить вену на других

патріот | 2008-07-24 15:24

derek; Ні я розумію, що найлегше звинуватити Юлю в усіх смертних гріхах і почепити їй "здобутки" всіх попередників, і повірте мені, я за Юлю навіть не заступаюсь, у неї теж є деякі проколи, алеж і неозброєним оком видно наскільки Балога і ко з самого початку блокують роботу Уряду. А щодо того хто входить до БЮТ на місцях, то я можу сказати, що дійсно є деякі екземпляри які там опинилися випадково, але в найближчий час вони самі по собі перейдуть до ЄЦ, так як ці люди не є ідейними, вони опиняються там, де чують владу, от і все.

derek | 2008-07-24 14:42

Ти подивись Патріот, хто в районах БЮТ, а по всій Україні скільки народу Юля привела за своєю "Косою", що з ними робить можна...
Хотілось би, щоб ЄЦ не був як НДП та ЄДА, а в них щоб получилось як вони думають.
Задрали Всі... брехуни... А щодо спеціальної дискредитації БЮТ ти тут прав.
Бензин, Газ, М’ясо, Земля, Обвал долора, обкрадені вкладники : Хто винуватий - знову не Юля.

студент | 2008-07-24 14:23

SeGrey? я не ЄЦ але тобі скажу ти не бачиш далі свого НОСА коли думаєш, що люди які організували ЄЦ дурніші за тебе і будуть наступать два рази на граблі. Ти подумай яка в хріна різниця якої дати документ, повір вона мені здається і зараз їх пише куди попало. А те , що БЮТ брехуни і самодури то це ПРАВДА!, їм завжди усі мішають - Янукович, Ющенко, Папа Римський та й весь народ України

патріот | 2008-07-24 13:03

ну що я вам можу сказати люди добрі, дійсно до Єц не беруть будь-кого, але я точно знаю знаю хто там буде. По-перше - бувші голови і заступники голів РДА яких звільнили після помар. револ. По-друге - всі в хто непротязі останніх 17 років метався між партіями (НУНС, НДП, ЄДА та інші), я не маю наувазі дійсно нормальних членів НУНС. По-третє - всі у кого рильце в пушку і потрібно прикритися владою. Повірте мені, це я знаю з власного досвіду. А взагалі я думаю що доля ЄЦ та ж що й Єди. Наш народ вже такими проектами наївся по-горло. Дякую за увагу і висловлені думки. Дуже приємно спілкуватись з людьми, які вміють культурно висловлювати свою точку зору.

SeGrey | 2008-07-24 12:32

Поналітали, коршуни. Не здивуюся, що зараз коментять лише ЄЦники. А стосовно питяння в Носівці. Подивіться на дату документу. Він майже місячної давнини. А чому це питання підняли лише зараз, якщо воно настільки принципове. Скажімо так, просто БЮТ починають цілеспрямовано дискредитувати. Хто? Звісно ЄЦ. Це політична сила, яка немає принципових позицій, не має здобутків, але якось світитися в персі треба. Ото вони замість того, щоб працювати і здобувати собі авторитет вишукують приводи для скандальчиків.

студент | 2008-07-24 12:09

Я знаю цю самокішу побула в Ченігові тиждень, переЛАЯЛА весь БЮТ після чого з нього виключили навіть відданого Богуша , та й не заздрю я Носівським Людям, що тут скажеш, скандальна баба -
   БАЧИЛИ ОЧІ, ЩО КУПУВАЛИ....!!!!!!

Божий | 2008-07-24 11:53

Патриот! Ты отстал от жизни! ЕЦ у же у власти! И я очень надеюсь что пожарники с санстанцией и прочими службами, в скором будущем перестанут быть кнутом для чесных работяг в руках зажравшихся чинуш

инкогніто | 2008-07-24 11:47

Якщо щось не по -БЮТівські, то ЧЛЕНИ БЮТ використовують весь запас отрути:затравлюють порядних людей, ініціюють звільнення...Хочу посовітувати ЮТ - не слід крутитись та викручуватись...Не допоможе.Але э протиотрута БЮТ - це ЭЦ. Якщо хочемо вилікуватись від "птичого грипу БЮТ" - шукайте вакцину.Це порада для ПАТРІОТА.

Олег | 2008-07-24 11:44

 Патріот, ти , мабуть, поза темою. Питання не стосується ЄЦ, а те, як БЮТівці не дають можливисті працювати простим підприємцям, живучи за лозунгом: "хто не знами - того топи". ЩОдо ЄЦ, то чи приймуть голову Носівської РДА до її лав, ось питання. Наскільки я знаю, туди будь-кого не беруть.

Олег | 2008-07-24 11:36

  І це все, на що здатна леді Ю та її вірні пси. Краще б дума про район, а не про те, як нагадити людині.

патріот | 2008-07-24 11:28

Те що ЄЦ лізе до влади не для кого не секрет, як і те що в Україні майже в кожному районі є конфронтація між рай.радами та райдержадміністраціями. Тому думаю дане питання роздуте саме через те, що голова РДА входить до ЄЦ .

Василь | 2008-07-24 11:22

Ці Бютівці вже оскаженіли! А Голва ради замість реальної роботи пише в усі інстанції кляузи.
закрити