Останнє оновлення: 15:20 п'ятниця, 16 квітня
Цікава статистика
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Чим Китай нас закидає?

Чим Китай нас закидає?

жвава торгівляУ 2007 році зовнішньою торгівлею товарами на Чернігівщині займалися 374 підприємства та організації.

Партнерами їх були 95 країн світу, серед яких основні – це Російська Федерація, Німеччина, Білорусь, Італія, Польща, Франція, Туреччина та Китай.

Про це Високому Валу повідомила заступник начальника Головного управління статистики в Чернігівської області Діна Ашихміна.

Зовнішньоторговельний оборот товарами з цими країнами формував 72% загального обороту області. При цьому експорт товарів становив 279 млн.дол.США, імпорт – 185 млн.дол.США.

Сальдо зовнішньої торгівлі товарами склалося позитивне  з такими країнами, як Росія,  Білорусь, Італія, Польща, Туреччина, від’ємне – з Німеччиною, Францією та Китаєм.

Що продаємо «за бугор»

Як і в попередні роки найбільшим попитом обласні товари користувалися на російському ринку. Основу поставок до Росії становили вироби з паперу та картону, нитки синтетичні, текстильні матеріали та наземні транспортні засоби.

В експорті до Білорусі домінували текстильні матеріали, чорні метали, вироби з паперу та картону, полімерні матеріали, пластмаси та механічне обладнання.

Італія отримувала здебільшого взуття, шкіряну сировину, хімічні штапельні волокна, деревину та вироби з неї, Туреччина – лісоматеріали, нитки синтетичні та хімічні штапельні волокна.

До Польщі відвантажували переважно нафту та продукти її перегонки, деревину та вироби з неї, одяг текстильний, механічне обладнання та електричні машини.

Що завозимо?

Особливе місце в імпорті посідають Німеччина та Російська Федерація.

Асортимент німецьких товарів визначали механічне обладнання, папір та картон, полімерні матеріали та пластмаси, органічні хімічні сполуки, хімічні штапельні волокна.

Росія імпортувала, в основному, папір та картон, тютюнові вироби, вовну та продукти перегонки нафти, Франція – органічні хімічні сполуки, механічне обладнання та вовняні тканини.

Три чверті надходжень із Італії становили шкіряна сировина, полімерні матеріали та пластмаси, вовняні тканини, механічне обладнання, частини взуття та нитки синтетичні.

З Китаю надходили полімерні матеріали, пластмаси, тютюн, риба, механічне обладнання, електричні машини, органічні хімічні сполуки, вироби з чорних металів та з гуми.

Вагому частку імпорту з Польщі складали полімерні матеріали та пластмаси, продукти перегонки нафти,  механічне обладнання, органічні хімічні сполуки, папір та картон, інструменти, вироби з алюмінію та наземні транспортні засоби.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Гурт МАХА розширює горизонти англомовним треком та відео «Paradise»

SVOBODA.FM