Останнє оновлення: 19:52 п'ятниця, 7 серпня
Влада
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Губернатор вимагає берегти сиріт

Губернатор вимагає берегти сиріт

дітиГолова облдержадміністрації Володимир Хоменко вимагає від голів районних державних адміністрацій посилення уваги до багатодітних сімей та дітей-сиріт.

Про це він заявив під час проведення розширеного засідання Колегії облдержадміністрації.

«Це не разова акція, а моя принципова позиція», - підкреслив Володимир Хоменко. Він поставив перед керівниками районів чітке завдання вивчити умови життя, матеріально-побутові проблеми цих родин та забезпечити закріплення  за кожною з них  небайдужих місцевих меценатів.

Те ж саме стосується і дітей-сиріт, проблемами яких повинні постійно опікуватися районне керівництво.

«Жодна дитина-сирота не повинна залишитися без опіки», – наголосив Володимир Хоменко, беручи це питання під свій особистий контроль.

Довідка. В Чернігівській області проживає  4679 багатодітних сімей, де виховується 15400 дітей. 2125 сімей перебувають у кризовій ситуації. З них 560 сімей знаходиться під соціальним супроводом обласного, районних та міських центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

З числа багатодітних родин області нараховується 36 сімей, які виховують 10 і більше дітей. Основними проблемами цієї категорії родин є поліпшення житлових умов, газифікації, забезпечення транспортом, надання допомоги в обробці земельних ділянок тощо.

Коментарі (3)

гоша | 2007-10-29 12:18

Володимр Миколайович!

Ви стправді думаєте, що ті безталанні діти комусь із "пузатих" треба??????? Краще виведіть керівників РДА на "чисту воду" - за виручені гроші можна буде допомогти не лище реальним - хватить і на влаштування життя так званим соціальним сиротам!!!

Контакты | 2007-10-27 18:36

Опубликуйте контакты как выйти на эти семьи: может они где то на учете стоят в каком то центре - тел. центра дайте

abc | 2007-10-27 16:19

Що ж, мабуть він знає, як ото сиротою рости...

Проте є ще одне, делікатне питання. Якою має бути державна політика, щоб стимулювати народжуваність, піклуватися про всіх дітей, в т.ч. дітей сиріт, але при цьому не заохочувати закінчених алкоголіків народжувати дітей тільки заради можливості опохмелитися на дитячу допомогу?
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Секрет щастя або Квіти чотирьох поколінь

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор