Останнє оновлення: 17:57 четвер, 13 серпня
Влада
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Чернігівський губернатор вивчав кадри в Ічнянському районі

Чернігівський губернатор вивчав кадри в Ічнянському районі

ХоменкоВиконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Володимир Хоменко розпочав своє знайомство з областю з робочої поїздки до Ічнянського району.

Район обраний невипадково для першого візиту нового керівника області. Адже саме тут знаходиться військова частина А 1479  з арсеналом боєприпасів та вибухових речовин, для створення  безпечних та належних умов  зберігання яких керівництво області постійно вживає максимально дієвих заходів з метою уникнення «другої Новобогданівки».

Під час візиту Володимир Хоменко ознайомився з роботою агропромислового кооперативу «Темп»у  с. Рожнівка; у с. Южне відвідав приватне підприємство «Фортуна»; зустрівся з керівництвом та працівниками одного з найпотужніших підприємств району – ВАТ «Ічнянський завод сухого молока і масла».

На підсумковій нараді з адміністративним активом району було детально розглянуто підсумки соціально-економічного розвитку Ічнянського району протягом січня-травня 2007 року, проаналізовано стан справ в економіці, сільському господарстві, соціальній сфері. Особливу увагу виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації приділив необхідності реалізації проголошених нещодавно Президентом України соціальних ініціатив, в основі яких – поліпшення життя кожної людини.

Не обійшов увагою Володимир Хоменко і проблемні питання військового містечка арсеналу, зазначивши, що усі вони вирішуватимуться керівництвом області по мірі можливостей. Зокрема, найближчим часом буде розглянуто пропозиції по вирішенню проблеми із забезпеченням жителів містечка якісною питною водою.

З усіх розглянутих питань виконуючим обов’язки голови облдержадміністрації дані відповідні доручення керівництву району для усунення наявних недоліків.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Секрет щастя або Квіти чотирьох поколінь

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор