Останнє оновлення: 09:51 вівторок, 4 листопада
МНС повідомляє
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Скажена корова відправила 8-чоловік до лікарні

Скажена корова відправила 8-чоловік до лікарні

Надзвичайна ситуація виникла у Чернігівській області. Загинула корова хвора на сказ.

Про це «Високому Валу»  повідомив начальник управління із надзвичайних ситуацій і захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи В’ячеслав Рига.

У сільгосппідприємстві „Олстас-льон” села Олександрівка Корюківського району 6 січня загинула корова з підозрою захворювання на сказ.

Лабораторні дослідження, проведені обласною державною лабораторією, підтвердили попередній діагноз захворювання (експертний висновок від 09.01.2007 р. № 8).

До Корюківської районної лікарні госпіталізовано 8 осіб, які мали контакт з твариною, що загинула. Управління ветеринарної медицини в Корюківському районі проводить профілактичні протиепізоотичні і протиепідемічні заходи.

Розпорядженням голови Корюківської райдержадміністрації від 09.01.2007 р. № 4 на території Олександрівської сільської ради введено карантинні обмеження.

закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Міс-Латвія приїздила в Чернігів. ФОТО

SVOBODA.FM