Останнє оновлення: 00:06 п'ятниця, 25 вересня
Економіка
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Корпорація "Еталон" випустить не менше 2,5 тисячі автобусів

Корпорація "Еталон" випустить не менше 2,5 тисячі автобусів

Підприємства, що входять у вітчизняну корпорацію "Еталон" (усього - 19 підприємств), в 2006 році планують випустити не менше 2,5 тис. автобусів, у наступному році ці показники будуть значно перевищені із введенням нових потужностей. При цьому головний акцент буде робитися на якості продукції.

За словами президента корпорації "Еталон" Володимира Бутка, на автозаводах корпорації у Борисполі і Чернігові в нинішньому році була проведена сертифікація системи управління якістю відповідно до вимог міжнародного стандарту 9001:2000. Зокрема, протягом 11 місяців 2006 року Бориспільський автозавод виготовив 14118 автобусів (за аналогічний період 2005 року близько 700 автобусів).

На прес-конференції було повідомлено, що на Чернігівському автозаводі, який входить до складу корпорації "Еталон" у лютому наступного року буде введений в експлуатацію новий виробничий корпус загальною площею 8,5 тис. кв. м. На цьому заводі проведена комплексна робота з переходу на виробництво нової модифікації автобуса моделі БАЗ 22154 "Дельфін" з двигуном стандарту Євро-2, системою ABS.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Баскетбольний майданчик на Шерстянці

Ліза ПЕТРЕНКО