Останнє оновлення: 10:58 четвер, 1 жовтня
АМКУ повідомляє
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Чернігівщина: АМКУ захищає конкуренцію на ринку молока

Чернігівщина: АМКУ захищає конкуренцію на ринку молока

Чернігівським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України розпочато розгляд справи проти групи суб’єктів господарювання за ознаками порушення законодавства про захист економічної конкуренції на ринку закупівлі молока.

Зокрема, під час проведення дослідження ринку закупівлі молока для промислової переробки відділенням було встановлено, що з першого травня поточного року закупівельні ціни на молоко такі молокопереробні підприємства як: ВАТ „Бобровицький молокозавод”, ЗАТ „Куликівське молоко”, ВАТ „Чернігівський молокозавод”, ТОВ „Козелецький маслозавод”, ПП „Консалтингова фірма „Прометей” в особі Філії „Менський сир” знизили з 0,60-0,76 грн. за 1 кг у квітні до однакової ціни в розмірі 0,60 грн. за 1 кг. Така ціна є найнижчою в області.

Коментуючи таку ситуацію, голова відділення Анатолій Свириденко зокрема зазначив: „Попереднім дослідженням не виявлено об’єктивних причин для зниження закупівельних цін на молоко для промислової переробки до однакового рівня. Схожі дії зазначених підприємств на ринку закупівлі молока для промислової переробки можуть мати негативний вплив на конкуренцію на цьому ринку та містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій на ринку закупівлі молока для промислової переробки шляхом вчинення схожих дій, які можуть призвести до обмеження конкуренції, якщо аналіз ситуації на ринку спростовує наявність об’єктивних причин для вчинення таких дій.”

Адміністративною колегією територіального відділення прийнято розпорядження про початок розгляду справи.

 

Чернігівське територіальне відділення
Антимонопольного комітету України

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Баскетбольний майданчик на Шерстянці

Ліза ПЕТРЕНКО