Останнє оновлення: 11:29 неділя, 29 січня
Концепція
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Чернігівщина: Доходи громадян зростуть до 480 доларів, вчителів – до 2500 грн.?

Чернігівщина: Доходи громадян зростуть до 480 доларів, вчителів – до 2500 грн.?

Проект концепції Програми «Чернігівщина, яку ми будуємо разом», розроблений обласною організацією партії “Народний Союз Наша Україна”, презентовано у Чернігові.

Під час презентації виступаючі проаналізували нинішню ситуацію на Чернігівщині та ознайомили з визначеними цілями у десятьох напрямках Програми.

В Програмі “Чернігівщина, яку ми будуємо разом” враховано думки громадськості , які стосуються розвитку регіону.

“Ми не прагнемо протиставити нашу стратегію діяльності інших політичних сил, бо Чернігівщина у нас одна. Але нам ніхто не збудує держави, якщо ми самі собі її не збудуємо”, – сказав керівник обласного штабу Виборчого блоку “Наша Україна” Олег Обушний.

У рамках програми передбачається забезпечення рівня доходів одного працюючого мешканця приблизно 480 доларів. Зокрема, зарплата вчителів має зрости до двох з половиною тисяч гривень. Також планується, що рівень залучення інвестицій зросте у 5 разів. Втілення завдань програми розраховане на 2 періоди: до 2011 року, та 2016 року.

“Регіональна, місцева політика повинна бути спрямована не на абстрактні поняття, а на кожну окрему людину. Отже, людина – це головна ціль, на яку треба працювати під час реалізації програми “Чернігівщина, яку ми будуємо разом,” – сказав керівник робочої групи з розробки концепції програми Сергій Кнуренко.

У презентації програми взяли участь представники громадських організацій та органів виконавчої влади. Зокрема, заступник голови облдержадміністрації Наталія Білоус сказала про те, що облдержадміністрація підтримує ініціативи партії і докладе зусиль, аби стратегія спрацювала.

 

За інформацією:

Прес-служба обласного штабу
Виборчого Блоку «Наша Україна»

Коментарі (2)

bibaloon | 2006-03-12 15:50

НУ конечно, раз у истоков разработки программы стоит сам Кнуренко, мы точно благодаря ему станем лучше жить...

Каждый Черниговчанин станет Чп, зарплаты будем в конвертиках иметь лично КНУРенко будет раздавать.Лучше бы он поначалу разобрался бы со своими Осетинскими "инвесторами" деньги которых решил присвоить..

Сидел бы себе тихо и отмывал чужие деньги...

OGGY | 2006-03-11 16:35

З такими "досвідченими менеджерами" як Обушний зарплата в 480$ у нас буде не раніше 2050 року. Може хтось і доживе.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Рятуємося від нападу або Кілька золотих правил безпеки

SVOBODA.FM