У гості до моряків
З Прилук відбула делегація на чолі з начальником управління з питань надзвичайних ситуацій міської ради П.Климом до військових моряків ракетного катера «Прилуки».
Щороку, напередодні свята, прилучани є тут бажаними гостями, адже приїздять не з порожніми руками. От і цього разу повезли продукти харчування, робочий одяг, засоби гігієни, канцтовари, фарбу, господарчий інвентар, інструменти та інші товари, які знадобляться особовому складу.
А це стало можливим завдяки спонсорам: НГВУ «Чернігівнафтогаз», Прилуцькому консервному заводу, ДП «Пластмас», ТОВ «ТД Пластмас-Прилуки», ВАТ «Будмаш», фабриці головних уборів «Корона», ЗАТ «Прилучанка», ЗАТ «Прилуцька панчішна фабрика», ВАТ «Прилуцький завод «Білкозин», ТОВ «Фінком Л.Т.Д.», ТОВ «Згода», ЗАТ «Маркет» та іншим закладам торгівлі і приватним підприємцям.«Пилуччина»
| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 4785 |

































Коментарі (1)
Місцевий патріот | 2005-08-03 14:31