Останнє оновлення: 16:50 вівторок, 2 квітня
медицина / Імідж*
Ви знаходитесь: Політика / Медицина / Особливості діагностики та лікування остеопорозу у медичному центрі Аксіома

Особливості діагностики та лікування остеопорозу у медичному центрі Аксіома

Здоров'я – це найголовніше в житті людини. Навіть маючи великі гроші, не можна купити здоров'я, але вдасться покращити його стан та сповільнити старіння, у чому допоможе медичний центр Аксіома.

В такому випадку на лікування хвороб доведеться витратити менше часу та грошей. Для цього потрібно звертатися до лікарів вчасно.

Ознаки та симптоми остеопорозу

Це хронічне захворювання, на яке дуже часто страждають жінки. Це ламкість кісток, яка спровокована швидким розщепленням кісткової тканини. Таким чином, процеси дегенерації переважають над процесами кісткоутворення.

Причини виникнення остеопорозу:

  • Захворювання спровоковане особливим гормональним фоном у жінок та наявністю великої кількості таких гормонів, як естроген та прогестерон.
  • На остеопороз досить часто страждають жінки, які мають у анамнезі декілька пологів, чи більше 9 місяців годували малюків груддю.
  • Це сприяє виведенню з організму великої кількості кальцію, якого потім не вистачає на утворення та зміцнення кісткової тканини. З часом, особливо після 35 років, можуть відбуватися процеси, які призводять до переломів.

Щоб діагностувати остеопороз, використовують декілька методик. Одним з найкращих способів діагностування вважають денситометрію. Це дослідження, яке проводиться з використанням ультразвукового апарату та визначає щільність кісток. Ультразвукові промені не однаково проходять через різні тканини, та мають різне забарвлення на екрані ультразвукового приладу. Досить часто УЗД обстеження в Чернігові використовують разом з денситометрією. Це дозволяє визначити вже пошкоджені ділянки або місця, в яких є тріщини та переломи.

Особливості лікування остеопорозу

Представницям прекрасної статі, які контролюють власну вагу та віддають перевагу знежиреними молочним продуктами, варто передивитися своє меню. Кальцій, у продуктах з мінімальною жирністю, погано засвоюється через те, що вітамін Д жиророзчинний. При недостатній кількості вітаміну Д або жиру, у якому він може розчинятися, кальцій не зможе засвоюватися. З діагностикою та лікуванням допоможе травматолог в Чернігові, який чудово розуміється на травмах, пов'язаних з остеопорозом.

До групи ризику входять жінки, які вживають психотропні препарати або антидепресанти. Доведено, що представниці прекрасної статі, які постійно приймають оральні контрацептиви, схильні до остеопорозу. Обов'язково введіть у раціон зелень, часник, цибулю, а також білок яєць. Варто обмежити вживання продуктів, які містять білок червоного м’яса.

Найкращим способом лікування є рання діагностика у клініці Аксіома, яка дозволить визначити дефіцит мікроелементів, мінералів у кістковій тканини та нівелювати його. Саме тому жінкам рекомендовано вживати кальцій разом з вітаміном Д3.


Фотоновини

  Stella Sezon та Constantine представили модну українську музику в Лондоні

SVOBODA.FM