Останнє оновлення: 17:02 четвер, 6 травня
пандемія
Ви знаходитесь: Політика / Медицина / У Мінфіні розповіли, скільки грошей залишилося в коронавірусному фонді
У Мінфіні розповіли, скільки грошей залишилося в коронавірусному фонді

У Мінфіні розповіли, скільки грошей залишилося в коронавірусному фонді

Станом на 23 жовтня з Фонду боротьби з COVID-19 витрачено 34,1 млрд грн з 66 млрд грн, що становить 52% від загальної суми.

Про це повідомила прес-служба Міністерства фінансів України.
«На охорону здоров'я використано 5,8 млрд грн з 16,3 млрд грн, або 35%. Зокрема, на закупівлю апаратів штучної вентиляції легенів витрачено 21 млн грн (виділено 100 млн грн), на забезпечення лабораторій МОЗ та закупівлю засобів індивідуального захисту для медичних працівників витрачено 624 млн грн з передбачених 2,9 млрд грн», - сказано в повідомленні.
За даними прес-служби, на субвенцію місцевим бюджетам для забезпечення лікарень киснем спрямовано 571 млн грн. Також на підвищення надбавок і доплат медичним працівникам витрачено 2,7 млрд грн з передбачених 6 млрд грн. Кошти, виділені на придбання обладнання для приймальних відділень опорних лікарень, поки не використовувалися.
Зазначається, що у сфері соціального захисту використано 9,3 млрд грн (89%) з передбачених 10,4 млрд грн. На забезпечення правопорядку використано 2,4 млрд грн з 2,7 млрд грн (91%).
На будівництво та ремонт доріг використано 16,3 млрд грн (47%) з 35 млрд гривень. На державну підтримку сфери культури, туризму та креативних індустрій передбачено 1 млрд грн, з яких поки використано тільки 6 млн гривень.
На відновлення витрат, які були скорочені при створенні фонду, передбачено 524 млн грн, з яких поки використано 165 млн грн, або 31%. 
Підписуйтеся на наші оперативні новини і цікавинки у Telegram і Twitter.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Чернігівщину відвідав держсекретар Міністерства культури та інформполітики Ярема Дуль

SVOBODA.FM