Останнє оновлення: 17:45 неділя, 26 червня
безоплатні ліки
Ви знаходитесь: Політика / Медицина / Програма «Доступні ліки» доповнилась 8 лікарськими засобами
Програма «Доступні ліки» доповнилась 8 лікарськими засобами

Програма «Доступні ліки» доповнилась 8 лікарськими засобами

На початку серпня на офіційному сайті Національної Служби здоров’я України опубліковано оновлений Реєстр лікарських засобів, що підлягають реімбурсації. Він містить 264 позиції лікарських засобів, 85 з яких – повністю безоплатні для пацієнтів. Це на 8 лікарських засобів більше, ніж було раніше.

 Таким чином, станом на 13 серпня, в оновленому переліку «Доступних ліків» знаходиться 264 лікарських препарати: 200 найменувань ліків передбачено для лікування серцево-судинних захворювань, 48 – діабету ІІ типу,15 – бронхіальної астми,1 – для лікування ревматичних хвороб. Відтак до Програми входять ліки як українських виробників (60%), так і іноземних (40%), виробництва Угорщини, Німеччини, Румунії, Польщі, Швейцарії, Франції, Ізраїлю, Індії.

Крім того, у переліку містяться 85 лікарських засобів, які повністю безоплатні для пацієнтів: 62 препарати  для лікування серцево-судинних захворювань,17 – діабету ІІ типу, 6 – для лікування бронхіальної астми.

Нагадаємо: у квітні 2017 року Уряд розпочав програму «Доступні ліки», згідно з якою пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою чи діабетом ІІ типу, а тепер і ревматичними хворобами можуть отримати ліки безоплатно або з незначною доплатою. Для цього необхідно звернутися до лікаря та отримати рецепт, завітати до аптеки з позначкою «Доступні ліки», отримати препарати безоплатно або з частковою доплатою за рецептом. З 1 квітня 2019 року ліки за урядовою Програмою реімбурсації «Доступні ліки» відпускаються лише за електронним рецептом, виписаним сімейними лікарями, терапевтами та педіатрами через електронну систему охорони здоров’я. 

Підписуйтеся на наші оперативні новини і цікавинки у Telegram і Twitter.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Фахівці «Чернігівгазу» продовжують відновлення мереж

SVOBODA.FM