Останнє оновлення: 23:02 четвер, 25 лютого
освіта
Ви знаходитесь: Політика / Медицина / Стало відомо, коли може розпочатися новий навчальний рік у студентів: дати від Міносвіти
Стало відомо, коли може розпочатися новий навчальний рік у студентів: дати від Міносвіти

Стало відомо, коли може розпочатися новий навчальний рік у студентів: дати від Міносвіти

Новий навчальний рік в українських вищих навчальних закладах може розпочатися з 1 вересня, проте ВНЗ, відповідно до закону про вищу освіту, мають право самостійно визначати форми навчання та організації освітнього процесу.

 Як повідомила прес-служба Кабміну, про це на вчорашній нараді щодо підготовки до нового навчального року заявив прем'єр Денис Шмигаль.

За його словами, вчена рада закладу вищої освіти ухвалює рішення з питань організації освітнього процесу та визначає строки навчання на відповідних рівнях.

"В Україні фактично 1,2 млн студентів, і важливо, щоб навчальний процес для них проходив у безпечних умовах. Рішення про те, чи будуть студенти вчитися дистанційно, чи будуть ходити в університет треба приймати з огляду на епідеміологічну ситуацію в кожному конкретному регіоні. Звичайно, що всі рішення треба приймати з огляду на безпеку наших дітей", - зазначив Шмигаль.

Водночас Міносвіти рекомендує вишам планувати початок навчального року з урахуванням карантинних обмежень. У разі сприятливої ситуації МОН рекомендує розпочати 2020/2021 навчальний рік за наступним розкладом:

-для студентів 1 курсу (ОС Бакалавр), які в цьому році вступають на навчання до закладів вищої освіти у період з 1 по 15 вересня 2020 року;

-для студентів старших курсів, починаючи з другого, з 1 вересня 2020 року;

-для студентів ОС Магістр першого року навчання – у період з 11 по 15 вересня 2020 року.

 Підписуйтеся на наші оперативні новини і цікавинки у Telegram і Twitter.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  З незаконного обігу вилучено велику партію підробленого алкоголю

SVOBODA.FM