Останнє оновлення: 17:24 вівторок, 22 вересня
відпочинок
Ви знаходитесь: Політика / Медицина / МЗС продовжує вести переговори про відкриття країн Шенгенської зони для українців - Кулеба
МЗС продовжує вести переговори про відкриття країн Шенгенської зони для українців - Кулеба

МЗС продовжує вести переговори про відкриття країн Шенгенської зони для українців - Кулеба

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявляє, що зовнішньополітичне відомство продовжує вести переговори про відкриття країн Шенгенської зони для українських туристів. Про це Кулеба сказав під час онлайн-брифінгу.

"Ситуація з країнами «Шенгену» є найбільш чутливою, тому що є загальна рекомендації Європейського Союзу щодо в'їзду на територію «Шенгену». Окремі країни можуть в рамках цих рекомендацій йти на ті чи інші поступки, але загалом вони намагаються дотримуватися цих рекомендацій. Ми дійсно розмовляємо постійно з усіма країнами, які є потенційно цікавими для українського туризму, намагаючись створити принаймні максимально сприятливі умови і хоча б створити вузький коридор для можливості в'їзду, але дуже складна насправді історія. Утім, ми не полишаємо наших зусиль", - зазначив Кулеба.

При цьому він навів приклад, що влада Словенії дозволила українцям в'їжджати в країну за умови проходження 14-денного карантину. За словами глави МЗС, це демонструє, що "потрібно не здаватися і працювати".

Він нагадав, що відповідно до рекомендацій Євросоюзу, в'їзд до країн-членів ЄС дозволений для громадян з метою навчання, морякам (котрі прямують на свої судна), для висококваліфікованих працівників третіх країн (якщо їхня зайнятість необхідна з економічної точки зору, і робота не може бути відкладена - йдеться про сезонних працівників), для тих, хто має посвідку на проживання в ЄС (або аналогічний документ) і для дипломатів.

Підписуйтеся на наші оперативні новини і цікавинки у Telegram і Twitter.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Баскетбольний майданчик на Шерстянці

Ліза ПЕТРЕНКО