Останнє оновлення: 14:23 четвер, 4 червня
коронавірус
Ви знаходитесь: Політика / Медицина / В Україні на карті покажуть, в яких містах найбільше порушують правила самоізоляції
В Україні на карті покажуть, в яких містах найбільше порушують правила самоізоляції

В Україні на карті покажуть, в яких містах найбільше порушують правила самоізоляції

Міністерство цифрової трансформації створило карту, що демонструє недотримання правил самоізоляції громадянами, які повернулися з-за кордону після 17 березня. Про це повідомив віце-прем'єр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в своєму Telegram-каналі.

 «Створили карту, яка показує недотримання правил самоізоляції людьми, які повернулися з-за кордону, з країн, де вирує коронавірус», - написав він.

Згідно з повідомленням, за допомогою аналізу великого обсягу даних для карти були визначені населені пункти, в яких живуть люди, що повернулися з-за кордону і найменше перебувають на самоізоляції протягом 14 днів після приїзду.

Зокрема, помаранчевим кольором на карті позначаються населені пункти, де 50-200 людей не дотримувалися правил самоізоляції, червоним - понад 200.

Міністр підкреслив, що відомство отримувало інформацію від мобільних операторів, але вона не містить ніякої персональної інформації про абонентів.

«Мінцифри отримує від операторів мобільного зв'язку Big Data (великі масиви інформації) про понад півмільйона людей. Це абоненти, які повернулися в Україну звідти, де є епідемія, починаючи з 17 березня. На основі цих даних створюється карта, якою можуть користуватися РНБО і МОЗ. Дані від мобільних операторів не містять ніякої персональної інформації про абонентів», - написав він.

Згідно з повідомленням, оператори надають інформацію тільки про кількість осіб в населеному пункті, які повернулися з-за кордону; країни та шляхи повернення в Україну, сумарну кількість інших людей, з якими контактували порушники.

За словами Федорова, держава використовуватиме карту для оцінення рівня дотримання карантину особами, які мають високий ризик бути носіями COVID-19 в різних містах; для оптимізації розміщення ресурсів у тих регіонах, де поганий рівень дотримання; для планування заходів з безпеки і захисту здоров'я.

Підписуйтеся на наші оперативні новини і цікавинки у Telegram і Twitter.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Вина із кульбабок не буде!

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор