Останнє оновлення: 20:58 неділя, 16 листопада
коронавірус
Ви знаходитесь: Політика / Медицина / Втік, бо боявся медичних процедур: так пояснював втечу з лікарні померлий від коронавірусу
Втік, бо боявся медичних процедур: так пояснював втечу з лікарні померлий від коронавірусу

Втік, бо боявся медичних процедур: так пояснював втечу з лікарні померлий від коронавірусу

Перший померлий від коронавірусу втік з лікарні, бо боявся медичних процедур. Так пояснив свою втечу 56-річний чоловік в.о. завідувачки інфекційного відділення Борзнянської районної лікарні Аллі Яковенко. Помер чоловік вчора о 16:20.

«Він боявся всіх цих процедур, що ми робимо. Так він нам роз’яснив. Як він сказав, щоб ми над ним не знущалися, експерименти не ставили. Він був у тяжкому стані. Двобічна пневмонія в нього була і дихальна недостатність 3-го ступеня», - розповідає Алла Яковенко .

Як розказала речниця поліції області Юлія Ковтун, у ніч з 3 на 4 квітня чоловік втік з Борзнянської центральної районної лікарні. Поліцейські та медики повернули пацієнта до лікарні. Зі слів Алли Яковенко, чоловіка у лікарні не було 3 години:
«Він вийшов з території і ходив по території міста. Його знайшли раніше, але треба було викликати швидку, аби вона приїхала і забрала його».
Чи контактував чоловік хворий на коронавірус з іншими людьми за ці 3 години, поки не встановили. Про це Суспільному повідомив завідувач Борзнянського міжрайонного відділу обласного лабораторного центру Іван Вовк.
«Не встановили людей, з якими він контактував на той час, коли він покинув інфекційне відділення. Можливо, чоловік заразився коронавірусом від своєї дружини. Вона була за кордоном в середині лютого. Працювала в Києві».
У селі Пам’ятному чоловік контактував з дружиною і матір’ю. Зараз вони на самоізоляції. У будинку в селі Пам’ятне Борзнянського району, де жив чоловік, що помер від коронавірусу, провели дезінфекцію. Також обробили домівку його матері. Про це Суспільному розповів голова Печівської сільради Юрій Денисенко. За його словами, село на в’їзд та виїзд поки не закриватимуть.
Нагадаємо, 56-річний чоловік помер вчора у Борзнянській центральній районній лікарні. Коронавірус йому діагностували 3-го квітня. За словами головної лікарки Тетяни Стовби, під час лікування він був у тяжкому стані.
Наразі на Чернігівщині 7 лабораторно підтверджених випадків інфікування коронавірусом, з них один летальний.

Підписуйтеся на наші оперативні новини і цікавинки у Telegram і Twitter.

закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Театр із глядачем... на сцені. Литовські хроніки. Ч.2

SVOBODA.FM