Останнє оновлення: 18:16 п'ятниця, 14 серпня
послуги / Імідж*
Ви знаходитесь: Політика / Медицина / Стоматологічні послуги як бізнес
Стоматологічні послуги як бізнес

Стоматологічні послуги як бізнес

Стоматологічні послуги, як і будь-яку іншу сферу діяльності треба розвивати. Можна звісно залишатися на старому рівні, але саме впровадження нових технологій, нового підходу до роботи допоможе знайти уязвимі місця та віднайти нові можливості для розвитку бізнесу.

Так, для того, щоб повністю систематизувати свою роботу необхідно ввести в обіг СРМ для стоматології, що допоможе створити внутрішню структуру для бізнес процесів. Що ж насправді представляє с себе СРМ? На практиці, за допомогою СРМ всього в один клік ви маєте змогу отримати максимально детальну інформацію щодо кожного нового відвідувача вашого кабінету. Так, перед тим як запросити нового пацієнта, ви просто відкриваєте всю необхідну інформацію про історію його хвороби і вже не витрачаєте час на розпитування, а тільки уточнюєте необхідні моменти. В майбутньому це може стати вирішальним моментом, оскільки клієнт буде розуміти, що саме цей лікар повністю володіє всією необхідною інформацією.

Особливості СРМ для внутрішнього використання:

  • Календар, де ви зможете відмічати графіки та робити записи до кожного лікаря, встановлювати графіки різних чергувань та зміни.
  • Сховище документації можна замінити на файлообмінник в хмарі, що дозволить обновлювати та передавати інформацію всього в один клік.
  • Облік робочого часу для можливості відстежувати статистику по кожному з лікарів.
  • Повний аналог соцмережі, де ви можете обмінюватись інформацією, спілкуватись у внутрішніх чатах, відправляти листи та створювати власні замітки.
Контролювати потік відвідувачів стало значно легше, оскільки відстежувати дзвінки та відповідати на питання в онлайн-чаті можна не виходячи з системи. Окрім того, кожен такий контакт відслідковується та додається в особисту історію пацієнта, а також оператора, що також дасть змогу мати повну картину. 
Такий підхід дозволяє оцінити якість різних каналів - якщо після багаточисленних дзвінків, пацієнти так і не записуються на прийом можливо необхідно змінити стратегію спілкування та перевірити наскільки якісно підходять до виконання своїх обов’язків служба підтримки на реєстратурі в приймальні. По кожному оператору та лікарю ведеться своя окрема статистика, так можна відслідкувати до кого частіше повертаються пацієнти, та стають постійними, а до кого більш не записуються на прийом та уникають подальшого спілкування. Все це дасть змогу вести бізнес більш професійно та успішно.
 

 

 

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Секрет щастя або Квіти чотирьох поколінь

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор