Останнє оновлення: 23:23 понеділок, 20 березня
Суспільство
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / У Чернігові планують упорядкувати вуличну торгівлю
У Чернігові планують упорядкувати вуличну торгівлю

У Чернігові планують упорядкувати вуличну торгівлю

У Чернігівській міській раді 21 грудня, вперше після початку широкомасштабної війни, відбулось засідання комісії з погодження розміщення тимчасових об’єктів на об’єктах благоустрою.

 Комісія зібралася, зокрема, щодо появи у місті великої кількості кіосків та торгових точок, встановлення яких не відповідає Правилам благоустрою міста. Згідно яких, кіоски віднесені до тимчасових споруд. У разі виявлення їх незаконного розміщення — вони підлягають демонтажу. Крім того, ще раніше місто взяло курс на звільнення зупинок громадського транспорту від торговельних кіосків.

"Коли ворог відступив з нашого міста і підприємці, чи просто наші громадяни, вийшли торгувати, щоб якусь копійку заробити і вижити, коли була проблема з логістикою, не все довозили, не всюди працювали магазини — було неетично їх прибирати чи наводити лад у цьому питанні.

З одного боку, це незаконна торгівля, а з іншого — спосіб виживання наших громадян, багато з яких втратили свою роботу. Все таки, час іде, наразі всі магазини працюють. По місту зараз дуже багато прикладів, коли ці палатки стоять на «червоних лініях», що ми не допускали протягом останніх років. Торговці таких кіосків звикають і потім, я відчуваю, що ми матимемо великі проблеми з тим, щоб їх прибрати і ввести в законодавче русло", — пояснив стан справ у цьому питанні станом на сьогодні Олександр Ломако.

Під час засідання комісії йшлося про те, аби навести лад на території міста. Для цього потрібно всі торговельні точки, які працюють в недозволених місцях, перемістити в дозволені. Секретар міськради запропонував визначитися з терміном, протягом якого підприємцям потрібно буде погодити з КП «Паркування та ринок» місце перенесення. 

"Якщо це центральна частина міста — це може бути виключно двір. Якщо не центральна, то треба їх прибрати з «червоної лінії». Такий кіоск можна встановити десь збоку або на другорядній вулиці. Головне, щоб вони були не на зупинці громадського транспорту, або біля входу до супермаркету.Для вирішення цього питання, я пропоную, надати десь два місяці. Ті, хто погодять, будуть перезатверджені, а стосовно тих, хто ні — КП «Муніципальна варта» виконуватиме свої обов’язки. Мова про примусовий демонтаж незаконних кіосків", — говорить секретар міськради.  

Найближчим часом працівники КП «Муніципальна варта» здійснюватимуть обхід таких місць і повідомлятимуть підприємців про прийняте комісією рішення. 

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Організованій злочинній групі з торгівлі людьми СБУ оголосила підозри

SVOBODA.FM