Останнє оновлення: 20:01 субота, 24 вересня
Політика
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Чаус розповів, в якому випадку у Чернігові можуть ввести військову адміністрацію
Чаус розповів, в якому випадку у Чернігові можуть ввести військову адміністрацію

Чаус розповів, в якому випадку у Чернігові можуть ввести військову адміністрацію

Введення військової адміністрації в будь-яку громаду – це обґрунтоване рішення керівництва країни тією чи іншою необхідністю.

Про це в інтерв’ю Суспільному розповів начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

За його словами, військова адміністрація може бути створена і за поданням начальника ОВА, але для цього потрібна конкретна причина, зокрема, "неефективне управління громадою в частині безпекових і оборонних питань, зокрема питань цивільного захисту".

В’ячеслав Чаус вважає, що зараз у міській владі "багато політики", яка, на його думку, у воєнний час недоречна.

"Ворог відійшов у перших числах квітня. Добре, квітень, ми оговтувались. Далі – травень, червень, липень. В кінці третього місяця на виконкомі прийнято рішення про наміри виділення коштів на приведення об’єктів укриття у більш-менш нормальний стан, в тому числі й найпростіших приміщень – підвалів. У нас люди в підвалах ховалися. Вони не бігли в бомбосховища, які визначені там на сайтах були. Коли була небезпека, вони спускалися і ховалися в найближчий підвал, який був поруч. У своєму будинку або поруч у будинку", — зазначив Чаус.

Начальник ОВА додав, що якщо буде повторний наступ на Чернігівщину, то люди знову будуть ховатись від обстрілів саме у підвалах своїх чи сусідніх будинків. Тому, на його думку, підвали мають привести до ладу та поставити на облік, аби люди та влада знали про їх існування.

А з приводу конфлікту з Атрошенком, В’ячеслав Чаус сказав, що з його боку немає протистояння.

"Я повністю абстрагувався від цих історій, а вони в щось граються, вони щось хочуть. Якщо завтра Атрошенко прийде до мене, наприклад, і скаже: «Давай поспілкуймось»?, я скажу: «Давай». Ми сядемо і поспілкуємося. Я все одно вважаю його мудрим і досвідченим керівником, думаю, що це гра не його, а його команди. Мені хочеться у це вірити", — сказав Чаус.

Коментарі (1)

Герич | 2022-08-12 01:29

"Спускайтесь в укрыття" звучит цинично мерзко и потому что перевирка этих самых укрыттив которых на самом то деле и не было никогда сводилась к обходу двух неприлично полных женщин.которых уже сам этот процесс обхода ну ооочень утомлял и они считали вполне заслуженным завершением своего рабочего дня сам подход к дверям подвалов и мелом нацарапанное на внешней доске убогого подвала это самое "укрыття".То какие это укрыття мы испытали на своей шкуре это братские могилы если что и никакие не укрыття .Это показуха выпендрёж и чепуха.Поэтому каждый раз.когда я слышу эту фразу.то хочется выматериться.Ибо видишь суслика?Нет?А он есть! А что говорить даже про школы с их ну очень конкретными подвалами.кстати там при ссср ещё и тиры были прогодили уроки ГО и с винтовок стреляли а потом мелканы циганили и гильзы собирали.Ну так вот чья это цитата была-" Збираемось у кого е зброя на Верени 2.Чернигив не виддамо! Наши волонтерськи пункти знаходяться у школах номер 18 та номер 21." Это было 26 февраля....а 3 марта примерно в 3 часа эти школы фашисты разбомбили в хлам с особой жестокостью осколки до улицы спортивной долетали...Так и подвалы школ не спасли тогда и военные погибли и гражданские....а тут обычные подвалы обычных многоэтажек...какие же это укрыття...это могилы.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  1 вересня випускників із Чернігова слухатиме весь світ

SVOBODA.FM