Останнє оновлення: 17:50 п'ятниця, 26 листопада
іронічним пером
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Новорічне прибирання і COVIDні висновки
Новорічне прибирання і COVIDні  висновки

Новорічне прибирання і COVIDні висновки

«Дід мороз та снігуронька» разом з бригадою Вікторії Демидової комунального підприємства #АТП2528 прибрали центральну площу міста Чернігів цього року досить швидко у порівнянні з доCOVIDними часами.

На 20 годину 31 грудня на площі, біля ялинки валявся тільки один корок від шампанського.

ХТО П`Є під ТЕАТРОМ

Але о 6:00 – безпосередньо на площі лежало 8 пляшок з-під шампанського і вина. З них  чотири - під самою ялинкою, за огорожею.

Шанувальники мистецтва творчо глушили коньяк і різні вина на порозі театру (на відео видно). Навіть залишили скляні «гранчаки». Жінки-прибиральниці  віднесли цей «скарб» до урни.

Не вистачало  кульків, щоб підбирати  усі кинуті на тротуар недопалки, які чернігівці бездумно кидають на тротуари і на площі!

COVIDне СВЯТКУВАННЯ  - ЧИСТІШЕ

«Любителі» природи  трималися ближче до зелених алей і газонів. Вони залишили після себе  купи сміття, склотари в урнах  та на лавах на «сотці» і Алеї Героїв. Це зона відповідальності комунальників зеленбуду. Їм сьогодні також  довелося вигрібати  значно більше, ніж у будні.

Але кількість сміття  не йде ні в які порівняння з доCOVIDними часами.  Тоді всі генделики на центральній площі провокували таку кількість пакувальних матеріалів та одноразового посуду, що викликали ранковий шок.

НЕВИМОВНА РАДІСТЬ

… А  бригада  «діда Мороза  та снігуроньки»  викликала о 6 ранку  щире захоплення. Чернігівці, які  вийшли з колишнього ресторану  «Десна» - фотографуватися з ними. Відмовити було просто нереально. Як можна відмовити людині, яка  усі ніч наливалася  настроєм  ?

Бажаючих сфотографуватися  на пам`ять  вистачало.  Правда,  на відео інколи довелося ВИДАЛЯТИ ЗВУК , коли радість деяких чоловіків  просто зашкалювала від  такої ранньої зустрічі з «дідом Морозом  та снігуронькою» .

ХТО ШТРАФУВАТИМЕ за НЕДОПАЛКИ?

Словом, COVIDна  центральна площа без  точок торгівлі, наливайок та атракціонів була  уже, напевне, ближче  до здорового способу життя древнього історичного міста, яке ми любимо.

 Іще б курці не кидали свої недопалки  де попало і… нам ціни б не було! 

Віка ВАСИЛЬОК

Коментарі (2)

Віка | 2021-01-03 18:01

ÑÑÑ
З Новим роком, Олександре!

ÑÑÑ | 2021-01-02 02:03

з новим роком , Вiка!
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  На Чернігівщині обговорювали питання адаптації військових та ветеранів

SVOBODA.FM