Останнє оновлення: 21:06 субота, 24 жовтня
Вибори 2020
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Владислав АТРОШЕНКО: на виборах до обласної ради підтримайте Ярослава КУЦа
Владислав АТРОШЕНКО: на виборах до обласної ради підтримайте Ярослава КУЦа

Владислав АТРОШЕНКО: на виборах до обласної ради підтримайте Ярослава КУЦа

У своєму відеозверненні до учасників зустрічі з кандидатом в депутати обласної ради Ярославом Куцом міський голова також закликав чернігівців проголосувати за кандидатів партії «Рідний дім» до місцевих рад.

Саме в обласній раді розподіляються кошти, які йдуть за багатьма напрямами.

Це і програми регіонального і соціально-економічного розвитку, і програми підтримки мережі лікарняних і освітніх закладів, а Чернігів – це третина області.
– Надзвичайно важливо, щоб виборці зробили усвідомлений вибір та обрали представників партії «Рідний дім» до місцевих рад всіх рівнів, адже саме від цього залежить розвиток Чернігова у найближчі 5 років, – переконаний міський голова.
Ярослав КУЦ у своєму виступі зазначив, що протягом часу, що залишається до кінця виборчої кампанії, варто пригадати про всі досягнення і здобутки команди Владислава Атрошенка:
– Погляньмо, як покращав Чернігів за 5 років. Особливо це помічають гості нашого міста: їм разючі позитивні зміни відразу кидаються в очі. Наше завдання у цій виборчій кампанії: нагадати чернігівцям, для яких поліпшення вже стали буденними, про весь комплекс здійсненої роботи.
Всі наші здобутки – завдяки ініціативності та вмілому керівництву міського голови Владислава Атрошенка, який згуртував навколо себе команду вмілих менеджерів, ставить нам чіткі завдання і вимагає їх неухильного виконання.
Також Ярослав КУЦ поділився своїм баченням майбутньої роботи в якості депутата обласної ради:
– В обласній раді працюватиму задля подальшого розвитку Чернігова, щоб обстоювати інтереси чернігівців і використовувати нові можливості для розвитку міста.
Стратегічна мета, яку поставив Владислав Атрошенко і над якою працює його команда, – перетворення Чернігова у потужний туристичний центр, місце відпочинку для українських і зарубіжних гостей. Для її досягнення потрібні не лише зусилля міської влади і чернігівців, а й підтримка з боку обласної влади.
Нового імпульсу для розвитку і благоустрою Чернігова надасть отримання додаткових коштів з обласного бюджету, адже нині обласний центр, в якому проживає більше третини мешканців області, отримує значно меншу частку.
Поліпшення взаємодії міських комунальних підприємств та організацій з обласними структурами дасть змогу пришвидшити та удосконалити реалізацію міських програм, зокрема тих, які реалізує очолюване мною управління ЖКГ міської ради.
Ярослав КУЦ закликав на виборах 25 жовтня підтримати Владислава Атрошенка – на посаду Чернігівського міського голови, партію «Рідний дім» – на виборах депутатів міської та обласної рад, та його кандидатуру – на виборах депутатів обласної ради:
– Маю досвід, знання і вміння – докладу всіх зусиль, щоб гідно представляти інтереси Чернігова та його жителів в обласній раді. Розраховую на підтримку чернігівців. У бюлетені мій номер 8.
Підписуйтеся на наші оперативні новини і цікавинки у Telegram і Twitter.

Коментарі (4)

862 | 2020-10-24 21:53

як вони, ці куци-атрошенки все вилизали у центрі міста! А як жити далі нам, наприклад на "убитій" вулиці М.Небаби, або по сусідству з ЗОШ № 32, та Чорторийським рівчаком, де щоденно кояться неподобства - алкаші, наркомани, закладки, купи сміття, яке з сусідніх вулиць викидають наші свідомі громадяни, юрби "собачників" на спортивному майданчику, недорослі-дебіли з цієї школи, які лазять через паркани, шкодять людям на садибах, крадуть врожай, ламають плодові дерева. Наприклад, сьогодні, в період 18.30-19.00 дві групи 14-15-річних дебілів, яких виховує заступник директора Ячмінник О.М. кидали на стадіоні, у подвір'я громадян, та, навіть коло центрального входу у школу, де цілодобово сидить сторож, потужні вибухові пристрої. Поліція, така сама, яку набрали з таких самих недорослів, в черговий раз їх не упіймала. Ми вирішили - за цих, так званих "господарників", голосувати не будемо. Досить терпіти!

Вал | 2020-10-15 10:19

Как же хочется запустить свои руки и в областной бюджет. Чтобы к ним прилипало много бабла! Очень много! Безумно много. Сказочно много! Беспредельно, в космических масштабах, много! - Вы прочли сон одного партийного лидера.

Юрий | 2020-10-13 20:40

Все помнят за какую сумму Куц собирался демонтировать тумбу Ленина в центре. Напомню один миллион двести тысяч грн. Активисты управились за 150 тыс.грн. Вот и думайТЕ.

Сергей | 2020-10-13 16:10

Мой опыт - эти мародёры до хорошего не доведут. Время расставит, Гитлер также был великим, но.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  GusGus в новому альбомі «Звуки Чорнобиля»

SVOBODA.FM