Останнє оновлення: 20:39 вівторок, 29 вересня
Політика
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Діяльність партії Медведчука-Путіна «За життя» має бути заборонена
Діяльність партії Медведчука-Путіна «За життя» має бути заборонена

Діяльність партії Медведчука-Путіна «За життя» має бути заборонена

В ефірі українського телеканалу Нестор Шуфрич, голова комітету з свободи слова українського Парламенту, фактично повторював тези російської пропаганди, каже заступник Чернігівського міського голови Олександр Ломако.

«Якщо за такі заяви не карати, то про яку інформаційну безпеку та боротьбу з рос пропагандою взагалі може йти мова?», - сказав Ломако.

Як відомо, 1 листопада Нестор Шуфрич був у програмі Савіка Шустера, де зробив ряд заяв.

«Заяви Нестора Шуфрича в ефірі Савіка Шустера мають стати предметом дослідження СБУ та ГПУ на предмет наявності в них ознак державної зради.

Спочатку він виправляв Сергія Наєва (заступника начальника Генштабу), який заявив, що на непідконтрольних територіях є російські війська. Шуфрич назвав ці слова бездоказовими та посилався на звіти ОБСЄ. Після обґрунтованих пояснень та посилань на дані розвідки нардеп з партії любителів Путіна все одно резюмував, що доказів наявності рос військ немає.

Потім після історичної аналогії з Другою світовою, яку провів Святослав Вакарчук, Шуфрич назвав ці порівняння невірними, бо тоді була війна між націями, а зараз внутрішній конфлікт, коли з обох боків українці.

В ефірі українського телеканалу голова комітету з свободи слова українського Парламенту повторював тези рос пропаганди. Якщо за такі заяви не карати, то про яку інформаційну безпеку та боротьбу з рос пропагандою взагалі може йти мова?

Я вже давно казав, що діяльність партії Медведчука-Путіна «За життя» має бути заборонена, як така, що представляє інтереси держави-агресора. Вони набагато небезпечніші за КПУ», - написав Олександр Ломако у Фейсбуці.

 

А ось відео сканадльного виступу Шуфрича:

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Баскетбольний майданчик на Шерстянці

Ліза ПЕТРЕНКО