Останнє оновлення: 10:55 четвер, 11 грудня
Місто
Постійне посилання: http://newvv.net/politics/chernigov/267307.html
Атрошенко ловить «проколи» підрядників, що ремонтують  школи

Атрошенко ловить «проколи» підрядників, що ремонтують школи

У чернігівських школах №1 та №3 проводяться зовнішні та внутрішні будівельні роботи. Школи готують до нового навчального року. Хід підготовки проінспектував міський голова Владислав Атрошенко.

У навчальних закладах утеплюють стіни, фарбують фасади, ремонтують класні приміщення та ін. У цих школах робиться й реконструкція покрівель. Під час проведення цих робіт підрядними організаціями була допущена однакова помилка. При розкритих ділянках покрівлі дах не забезпечили надійним накриттям плівкою чи іншим захисним матеріалом. У наслідок цього під час дощів було підтоплено стелі у кількох класних приміщеннях. Ці факти документально зафіксовано.

Підрядні організації зобов’язалися за власні кошти виконати відновлювальні роботи, вартість яких орієнтовно більше мільйона гривень.



































































































































закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Вибух емоцій і пластики: прем'єрна «Тварина №1984»

SVOBODA.FM