Останнє оновлення: 12:47 середа, 22 січня
МІсто
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Чернігівські школи готуються зустріти першачків
Чернігівські школи готуються зустріти першачків

Чернігівські школи готуються зустріти першачків

Навчальні заклади міста активно готуються до нового навчального року.

Зокрема наразі у класні кімнати ЗОШ №34, де навчатимуться першокласники, вже завезені нові меблі сучасного зразка та дидактичний матеріал для початкових класів. Нові парти – одномісні, мобільні, вони легко поєднуються між собою та регулюються під вік дитини.

 Поки що 92 першачка планує тут сісти за парту. Наразі списки формуються, оскільки деякі батьки ще визначаються, де навчатимуться їхні діти. Це один із небагатьох освітніх закладів міста, де площа класних кімнат для першокласників складає більше 70 кв.м. До речі, це і дає можливість встановити тут одномісні парти, як і рекомендовано концепцією Нової української школи.

Очікується отримання ще й технічної бази, яка дозволить полегшити роботу вчителя, а також зробити доступнішим матеріал для дітей.

У цій школі проведений поточний ремонт: у класах пофарбована підлога, відремонтована частина вбиралень, оновлюються стіни у коридорах. Майже всі вікна замінені на металопластикові, незабаром очікують ремонт покрівлі та проведення мережі Інтернет. Крім того, уроки фізкультури, зокрема для учнів початкових класів, тепер проходитимуть на новому спортивному майданчику.

 

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Подарунок військових артистів чернігівським малюкам

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор