Громада Чернігова додала рятувальникам пального
Вчора на засіданні виконкому вирішено додатково виділити з матеріального резерву місцевого рівня для 1-го державного пожежно-рятувального загону Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області 1000 літрів пального.
Рятувальники одержать талони на 500 літрів автомобільного бензину А-92 та 500 літрів дизельного пального.
Безпосередньо у Чернігові розташовані 6 пожежно-рятувальних підрозділів. Вони застосовують при ліквідації надзвичайних ситуацій 12 одиниць спеціалізованої техніки на бензинових двигунах, 14 на дизпаливі, 9 мотопомп і 6 генераторів.
Пожежно-рятувальні підрозділи на території міста займаються як гасінням пожеж, так і ліквідацією наслідків інших стихійних лих - у тому числі підтоплень, повалення дерев, тощо.
| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 2937 |


































Додати коментар: