Скорботна акція у Чернігові через загибель дитини від кулі п’яного поліцая
Ввечері 4 червня біля будівлі Головного управління національної поліції в Чернігівській області відбулась акція, викликана смертю в лікарні застреленого п’яними поліцейськими 5-літнього хлопчика в м. Переясляв-Хмельницький.
Акція переважно мала скорботний характер.
«Чернігівці висловили свої співчуття хлопчику, якого вбила "поліція", – повідомляє учасник акції Євген Волошин. – А представників від влади всіх рівнів як завжди не було і на цьому заході по висловлюванню співчуття . Це показує у черговий раз на їхню байдужість до горя».
«Це не політична акція, але вимоги щодо покарання винних звучали. Молодь була згуртована. Як сумно через смерть дитини. Таке не має повтиритися», – зазначає користувач Tana Opko, що оприлюднила більшість цих фото.
| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 3394 |





















Додати коментар: