Останнє оновлення: 19:53 вівторок, 19 березня
їхні нрави
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Московський патріархат відзначить річницю Всесоюзного референдуму "ходою парафіян" у Чернігові
Московський патріархат відзначить річницю Всесоюзного референдуму ходою парафіян у Чернігові

Московський патріархат відзначить річницю Всесоюзного референдуму "ходою парафіян" у Чернігові

У неділю 17-го березня відбудеться хода парафіян "Української Православної Церкви" (Московського патріархату).

Про це у забороненій в Україні мережі "Вконтакте" повідомляє група "Чернигов - это...".

Хода розпочнеться о 8:00 і проходитиме за маршрутом: 

1. Перехрестя вулиці Преображенської та проспекту Миру в напрямку Красної площі. 

2. Вулиця Шевченка до перехрестя з вулицею Рокоссовського. 

3. Вулиці Рокоссовського – 77-ї Гвардійської дивізії – Героїв Чорнобиля до перехрестя з проспектом Миру. 

4. Вулиця Козацька до перехрестя з вулицею Любецькою. 

5. Вулиця Любецька до перехрестя з вулицею Івана Мазепи. 

6. Вулиця Івана Мазепи до перехрестя з вулицею Ремісничою. 

7. Вулиця Реміснича до перехрестя з вулицею Коцюбинського. 

8. Вулиця Коцюбинського до перехрестя з вулицею Хлібопекарською. 

9. Вулиця Хлібопекарська до перехрестя з вулицею Князя Чорного. 

10. Вулиця Князя Чорного, перетинаючи вулицю Толстого, на вулицю Іллінську. 

11. Вулицею Толстого до Свято-Троїцького кафедрального собору. 

"Колона парафіян рухатиметься проїжджою частиною. Звертаємося до громадян із проханням взяти до уваги цю інформацію під час планування своїх поїздок" - йдеться у повідомленні.

 

Нагадаємо, 17-го березня 1991-го року відбувся Всесоюзний референдум за "збереження Союзу ССР як оновленої федерації".

Коментарі (9)

Чернігівець | 2019-03-17 20:58

Вавілон
щодо мови: хто хоче - шукає можливості, хто не хоче - шукає виправдання. поезія церковнослов'янської (а не старослов'янської - як зазначили Ви) унікальна, оскільки створена безпосередньо з метою використання у богослужінні. і ще, Вам необхідно дещо ретельніше вивчати питання, ніж починати дискусію: церковнослов'янська у богослужінні використовується ще у Сербській ПЦ, Болгарській ПЦ, низці парафій Румунської ПЦ (у власній редакції). А от низводити молитву до побутового рівня шляхом перекладу українською мовою неправильно. як варіант, пропоную запровадити староукраїнську (часів митрополита Петра Могили, наприклад).
P.S. щодо мови в Українській ПЦ повна свобода: якщо парафія має бажання - богослужіння буде проводитися українською, але не розмовною. аби бажання, як то кажуть. Наприклад, на заході України багато парафій УПЦ здійснюють богослужіння не церковнослов'янскьою, а українською.

Вавілон | 2019-03-17 15:13

Яка це українська церква, що править старослов"янською!? Відпівали померлого - 10 слів міг зрозуміти. А коли було в справжній укрїнській - то своєю мовою - все зрозуміло. Усі країни, що підтримати зв"язок з Всевишнім - моляться і звертаються до нього зрозумілою мовою. А Московський патріархат - старослов"янською. МП на канонах - Кіріл і чужа мова.

Чернігівець | 2019-03-17 12:22

ЧернігівецьЦе ж які вавки в голові, якщо щорічну (!) хресну ходу на Торжество Православ'я (остаточного встановлення іконошанування) прив'язувати до вже давно канувшого в історію СРСР!!!
)))
Роман
Саме так, жодного відношення не має. а підбурює суспільство саме такі назви публікацій та спосіб їх подачі.

Чернігівець | 2019-03-17 12:16

МиколаСпівпадіння просто символічне. А у адептів московської секти вже почало підгорати. Ніхто ж не сказав, що вони святкують референдум. Між неусвідомленим відзначенням, чудернацьким збігом дат і свідомим святкуванням провалля. А вони вже почали з піною доводити, що жодного стосунку! І щось там про матчасть. Не спалилися, можна сказати.
В тому ж і справа, що назва звучить "Московський патріархат відзначить річницю Всесоюзного референдуму "ходою парафіян" у Чернігові". Тобто напряму набрехали, а потім хватає ще совісті заявляти "Ніхто ж не сказав, що вони святкують референдум.". Хреста на вас нема! І ще, Церква не московська! Церква Христова!!! невже Христос розділився? невже в Церкві є еллін та іудей? А ми зі своїм хворобливим уявленням про національну власну незалежну церкву роздираєте єдине Тіло! і не потрібно на кожному кроці махати томосом!

Микола | 2019-03-17 09:02

Співпадіння просто символічне. А у адептів московської секти вже почало підгорати. Ніхто ж не сказав, що вони святкують референдум. Між неусвідомленим відзначенням, чудернацьким збігом дат і свідомим святкуванням провалля. А вони вже почали з піною доводити, що жодного стосунку! І щось там про матчасть. Не спалилися, можна сказати.

))) | 2019-03-17 08:32

ЧернігівецьЦе ж які вавки в голові, якщо щорічну (!) хресну ходу на Торжество Православ'я (остаточного встановлення іконошанування) прив'язувати до вже давно канувшого в історію СРСР!!!
)))
Романнешановні...ви вкотре несете усіляку бредятину, невивчаючи матчасть! Хода не має жодного відношення до згаданих вами подій СРСР. Ви знову намагаєтесь підбурювати суспільство на протистояння. Але все це зрозуміло, коли собаці нема чого робити, вона що робить?....ото ж і у вас гарно це виходить!
Ромцю, про гавкіт безпам'ятних ти все правильно сказав! Молодець! Вітер носить)).
Тільки хай би сходили кілометрів так на сто у північно-східному напрямку. Один раз і не поверталися. По тому б жодних розколів у сіспільстві не було.
https://www.youtube.com/watch?v=7jA0vS5GOcs

Роман | 2019-03-17 07:44

ЧернігівецьЦе ж які вавки в голові, якщо щорічну (!) хресну ходу на Торжество Православ'я (остаточного встановлення іконошанування) прив'язувати до вже давно канувшого в історію СРСР!!!
)))
нешановні...ви вкотре несете усіляку бредятину, невивчаючи матчасть! Хода не має жодного відношення до згаданих вами подій СРСР. Ви знову намагаєтесь підбурювати суспільство на протистояння. Але все це зрозуміло, коли собаці нема чого робити, вона що робить?....ото ж і у вас гарно це виходить!

))) | 2019-03-16 22:04

ЧернігівецьЦе ж які вавки в голові, якщо щорічну (!) хресну ходу на Торжество Православ'я (остаточного встановлення іконошанування) прив'язувати до вже давно канувшого в історію СРСР!!!
Це ж які вавки в голові треба мати, щоб за наявності Помісної української Церкви блудити з московськими попами, співати політичні анафеми і сповідувати єресь трієдінаґо народа з іконамі Нікалая страстотєрпца?
Україна як "тимчасове непорозуміння" вас не сильно напрягає?

Чернігівець | 2019-03-16 19:57

Це ж які вавки в голові, якщо щорічну (!) хресну ходу на Торжество Православ'я (остаточного встановлення іконошанування) прив'язувати до вже давно канувшого в історію СРСР!!!
закрити