Останнє оновлення: 20:57 понеділок, 15 липня
Відеотрансляція
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Трансляція «public talks» з Андрієм Садовим: як розвивати своє місто, зберігаючи ідентичність?
Трансляція «public talks» з Андрієм Садовим: як розвивати своє місто, зберігаючи ідентичність?

Трансляція «public talks» з Андрієм Садовим: як розвивати своє місто, зберігаючи ідентичність?

Цінність сучасності – можливість обміну досвідом, проба найкращих моделей на реаліях і практиці. Всіх, хто любить і вважає рідним своє місто та переймається його долею, турбує питання: «яке може бути наше майбутнє».

Які можуть бути стратегічні плани розвитку міста, як воно може вирізнитися в різноманітті українських міст, та як ми можемо разом створити комфортне, розумне, привабливе місто, в якому хочеться жити, працювати, бути креативним та щасливим.

Як, не винаходячи велосипед, не наступаючи на граблі, відомі іншим, скористатися досвідом та сформувати свій унікальний рецепт розвитку та збереження ідентичності Чернігова?

Спробуємо розібратися 5 лютого о пів на 19 годину разом з екс-міністром економіки та торгівлі України та керуючим партнером компанії «Прорив.in.ua» Павлом Шереметою та міським головою Львова Андрієм Садовим в форматі Public talks.

Разом з гостями обговоримо, чому важливо інвестувати в освіту та науку, як розвиток цифрової економіки в країні впливає на розвиток міст, як на прикладі Львова сформувати свою стратегію ідентичності, чому успішна країна не може бути без успішних міст.

Вхід вільний, однак кількість місць обмежена простором локації.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Декларація про державний суверенітет України: внесок чернігівців

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор