Останнє оновлення: 18:05 п'ятниця, 7 серпня
Реконструкція
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Усе має бути красиво: у Чернігові впорядкують сезонні торгові точки
Усе має бути красиво: у Чернігові впорядкують сезонні торгові точки

Усе має бути красиво: у Чернігові впорядкують сезонні торгові точки

Купити каву чи якийсь смаколик для перекусу, йдучи на роботу – вже норма. Більше того, це навіть модно. Втім, чи завжди точки продажу є комфортними та естетичними ? Над цим питанням у міськраді розмірковують вже давно.

Мер міста Владислав Атрошенко раніше неодноразово звертав увагу на безлад із вуличною торгівлею у місті: точки з продажу різної форми, розмірів, а подекуди ще і встановлені без дозволу.

За дорученням міського голови напрацьовані єдині підходи до формату роботи точок, які працюють у весняно-літній сезон по різних локаціях Чернігова.

"Ми розробили новий проект Порядку користування об’єктами благоустрою Чернігові. Це регуляторний акт, відповідні зміни до плану їх підготовки будуть розглянуті на найближчому засіданні виконкому. У документі чітко прописані вимоги і до формату роботи, і до зовнішнього вигляду тимчасових торгових точок. Ми спільно напрацювали і визначили орієнтовний перелік місць для такої торгівлі. Їх наразі біля 30-и. Далі після затвердження і оприлюднення Порядку розпочнемо збір заявок від підприємців на право користування об’єктами благоустрою", - розповів Олександр Ломако.

Він також повідомив: якщо на якесь конкретне місце буде кілька заяв від підприємців, переможця визначить відкритий конкурс. Тобто місце віддадуть тому, хто запропонує вищу плату за користування об'єктом благоустрою. Стартова ціна - на рівні 50 гривень за метр квадратний. Конкурс відбудеться публічно, у присутності журналістів та з трансляцією он-лайн. Його планують провести у 20-х числах березня з тим, щоб підприємці встигли виготовити тогові точки за новими стандартами.

"Вже попередньо ми говорили з підприємцями, є зацікавленість. Думаю, по деяких місцях для торгівлі буде змагання на конкурсі, і ми отримаємо плату у 5-6 разів більшу", - додав Олександр Ломако.

Перевіряти, чи дотримуються підприємці формату роботи, зовнішнього вигляду торгових точок, буде Муніципальна варта. Якщо виявлять порушення, то таку точку просто демонтують. Також такі торгові точки не знаходитимуться на тротуарах, а лише у так званих спеціальних "карманах", або ж у парках і скверах із розрахункам, щоб не заважали пішоходам.

Чернігівці до цього ставляться по-різному.

Ірина Вовк, швея: Якщо ці точки не будуть вибиватися із загальної концепції міста, особливо історичної частини, то це, звичайно, краще. Хоча мені здається, що мало містян звертають увагу на зовнішній вигляд точки, більше на ціну ну і смак продукту.

Ігор Поміркований, студент: Якщо всі точки будуть однакові чи схожі, це виглядатиме стильніше. Головне, щоб вони розташовані вони були зручно.

 

 

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Секрет щастя або Квіти чотирьох поколінь

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор