Останнє оновлення: 14:37 субота, 23 березня
Петиція
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / За собаче лайно слід штрафувати – петиція
За собаче лайно слід штрафувати – петиція

За собаче лайно слід штрафувати – петиція

Навесні як ніколи розумієш, що чернігівські любителі тримати песиків у квартрах щодня їх виводять на моціон дворами й вулицями й зовсім не лише подихати свіжим повітрям…

Чи не тому 10 квітня в системі місцевих електронних петиції з’явилася ще одна – «Штрафування власників собак за неприбирання фекалій».

Її автор Сікач Юрій Іванович наголошує, що вулиці міста рясно вкриті собачим лайном.

Петиція розміщена за адресою: https://e-dem.in.ua/chernihiv/Petition/View/1340

Його аргументація така:

«Ежегодно весной после таяния снега становится актуальным вопрос загрязнения города фекалиями собак.

Как пешеход, ответственно заявляю: газоны вдоль моего пути на работу с ул. Рокоссовского через ул. Кочерги, Полуботка, Пушкина, Коцюбинского до ул. Горького (Гончей) удобрены испражнениями преданных питомцев. Во дворе между домами на ул. Рокоссовского, 6, 6-А, 8 ситуация такая же, как на приусадебном участке после выгрузки навоза -- на газон невозможно ступить. Уверен во многих других дворах по городу ситуация та же.

Проблема поднималась полтора года назад подобной петицией. Известно о существовании "Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях м. Чернігова", о штрафных санкциях от 300 до 1300 грн. в соответствии со статьёй 152 Кодекса Украины об административных правонарушениях, о существовании КП "Муніціпальна варта".

Тем не менее, ни разу не наблюдалось не то, что штрафования владельцев собак за загрязнение их животными территории города, но даже каких-то разъяснений и вообще деятельности сотрудников указанного КП. Очевидно, что проблема на сегодняшний день остаётся совершенно нерешённой.

Прошу от властей города не просто ответа на данную петицию, а принятия конкретных действий по решению этой позорной проблемы. Уверен, вопрос быстро решится штрафованием владельцев собак».

До кінця збору підписів залишилось 27 днів.

Петиція вже зібрала 62 голоси з мінімально необхідних 250.

Коментарі (1)

Ігор | 2018-04-13 15:48

А за пляшки, пакети та інший мусор???
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  «Ремейк» вчорашнього зіткнення виконали водії на проспекті Миру в Чернігові

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор