Давиденко не отримає моральне відшкодування за лазню. А «Дитинець» отримав від суду завдання
Сьогодні, 8 листопада, в чернігівському Апеляційному суді відбулось засідання у справі щодо недостовірності інформації, яку на одній із нарад виголосив чернігівський мер Владислав Атрошенко, а телеканал «Дитинець» випустив в ефір.
Мер тоді висловився, що помічник народного депутата Валерія Давиденка тримає незаконні лазні на березі Десни в Чернігові.
Однак друга сторона стверджує, що такого помічника нардепа… не існує.
Суд першої інстанції позов нардепа не задовольнив, назвавши вислів мера оціночним судженням, що не підлягає спростуванню. Та й загалом вирішив, що інформація не стосується позивача і не завдає шкоди його репутації.
Апеляційний суд вирішив інакше.
Про це інформує видання «ЧеLine». у якого з позивачем в цілому, «+/-», наближено-приблизно відносини такі ж , як у Атрошенка з «Дитинцем».
Рішення Деснянського суду скасували, позовну заяву задовольнили частково. Інформацію, виголошену мером Атрошенком на нараді та поширену телеканалом «Дитинець», визнали недостовірною і такою, що завдає шкоди честі та діловій репутації.
Тож «Дитинець» зобов’язали видалити сюжет з інтернету та офіційно спростувати інформацію.
Усі судові збори лягли на плечі відповідачів. Суд не задовольнив єдину вимогу позивача – моральну компенсацію в розмірі 1 гривні Валерій Давиденко не отримає.
| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 4246 |
Посилання до теми:
27.09.2017 Давиденко програв Атрошенку справу про лазні
18.09.2017 Атрошенко розповів про нелегальні лазні в суді
19.07.2017 Атрошенко йде в наступ на лазні
3.07.2017 Атрошенко назвав спекуляціями обговорення інвестора і його дій на пляжі
2.06.2017 Валерій Давиденко вважає матеріал-роздум про сесію «заказним»
29.05.2017 Бистров - жертва гамбіту Давиденка під назвою: «Ложь, галдёж и провокация»
9.03.2017 Нардеп Давиденко «залучив» мати до бізнесу в 12 компаніях
3.03.2017 «Вечеря на Свободі» з винахідником Андрієм Давиденком. Аудіо
24.02.2017 20-літній молодик обпікся у сусідській лазні. Фото
31.12.2016 Новорічно-Різдвяні вітання народного депутата Валерія Давиденка
28.12.2016 Ніяк не продається лазня, за яку мер хотів хабар і попався
































Коментарі (2)
РОН | 2017-11-08 16:27
Нор | 2017-11-08 16:08