Останнє оновлення: 20:04 понеділок, 24 вересня
КАДРИ
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Володимир Реберг представлений як т.в.о. начальника Чернігівського міськвідділу поліції
Володимир Реберг представлений як т.в.о. начальника Чернігівського міськвідділу поліції

Володимир Реберг представлений як т.в.о. начальника Чернігівського міськвідділу поліції

У Чернігівського міського відділу поліції – новий керівник. 3 жовтня особовому складу міського відділу поліції представлено тимчасово виконуючого обов’язки начальника, яким став підполковник поліції Володимир Костянтинович Реберг.

Начальник ГУНП Едуард Альохін підкреслив рівень відповідальності, який віднині лягає на плечі Володимира Костянтиновича.

Він зауважив, що Реберг пройшов шлях від простого оперативника до начальника Деснянського відділу міліції.

«Багато хто знає Володимира Костянтиновича, бо він в поліції Чернігова людина не нова. Досвіду у нього достатньо, а колектив професійний, тож маю надію, що підрозділ буде працювати на високому рівні», – сказав Едуард Альохін.

Під час представлення нового керівника в актовому залі Чернігівського відділу поліції також були присутні Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, начальник управління кадрового забезпечення ГУНП Віктор Шанський та керівник Чернігівської місцевої прокуратури Сергій Розинка.

Нагадаємо, що попередній керівник Чернігівського міського відділу поліції Сергій Кагітін вийшов на пенсію за вислугою років.

Біографічна довідка

Володимир Реберг народився у Чернігові 28 липня 1971 року. Після закінчення у 1993 році Чернігівського технологічного інституту проходив військову строкову службу.

Службу в органах внутрішніх справ почав у 1995 року дільничним інспектором Деснянського відділу міліції Чернігівського міського управління УМВС.

З 1995 по 2010 рік проходив службу в органах міліції на посадах блоку міліції громадської безпеки та кримінальної міліції, керівних посадах Деснянського відділу міліції Чернігівського міського відділу УМВС України в Чернігівській області.

У квітні 2010 року був звільнений зі служби в органах внутрішніх справ на пенсію з посади начальника Деснянського відділу міліції Чернігівського міського відділу УМВС України в Чернігівській області.

На службу в поліцію був прийнятий 6 березня 2017 року за результатами успішного проходження конкурсу на посаду оперуповноваженого сектору кримінальної поліції.

Враховуючи значний практичний та керівний досвід служби, був призначений начальником відділу боротьби з міжнародними та етнічними організованими групами і злочинними організаціями управління карного розшуку ГУНП в Чернігівській області.

У серпні 2017 року був відряджений в зону проведення АТО до ГУНП в Донецькій області для проходження стажування, яке успішно пройшов.

Наказом начальника Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Володимир Реберг з 3 жовтня 2017 року призначений тимчасово виконуючим обов’язки начальника Чернігівського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області.

Коментарі (3)

Человек | 2017-10-03 21:35

МихоВышел на пенсию в 39 лет по болезни,а сейчас выздоровил?Через годик уйдет снова,только на другую пенсию!Реформа!
Была пенсия 4000, а станет через два года 10000. Нормуль)))

Михо | 2017-10-03 19:41

Вышел на пенсию в 39 лет по болезни,а сейчас выздоровил?Через годик уйдет снова,только на другую пенсию!Реформа!

Гость | 2017-10-03 19:24

Дааааааа...
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  У телебачення двері в лайні

Фото від «ЧеLine»

RedTram
Загрузка...
Північний вектор