Останнє оновлення: 16:50 субота, 17 листопада
Територія міста
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Дорогу на Шерстянку проектували-проектували, і ще будуть проектувати
Дорогу на Шерстянку проектували-проектували, і ще будуть проектувати

Дорогу на Шерстянку проектували-проектували, і ще будуть проектувати

Надійшла відповідь на електронну петицію щодо будівництва безпосереднього автомобільного проїзду з Чернігова до мікрорайону Шерстянка того ж таки Чернігова.

Відповідь підписана Є. В. Дейнеко – іменем заступника начальника управління житлово-комунального господарства міської ради.

Ось вона:

Розглянувши Вашу петицію стосовно будівництва об’єкту «Автомобільна дорога для проїзду з вулиці І. Мазепи (був. Щорса) до житлового району по вул. Текстильників» повідомляємо наступне.

Згідно інформації наданої управлінням капітального будівництва Чернігівської міської ради для забезпечення будівництва дороги було виготовлено техніко-економічний розрахунок на об’єкт, який було схвалено рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 19.09.2011 року № 254 «Про схвалення техніко-економічного обґрунтування».

Рішенням міської ради від 31.08.2012 року «Про надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним та фізичним особам в межах м. Чернігова та надання дозволу на розроблення технічної документації» ( 24 сесія 6 скликання) виділено в постійне користування земельну ділянку під будівництво об’єкту, відведено земельну ділянку та укладено договір з проектною організацією на розроблення робочого проекту.

В зв’язку з відсутністю повного обсягу фінансування роботи по проектуванню було призупинено.

Для подальшого вирішення питання в 2017 році буде замовлено розроблення робочого проекту.

Кінець цитати.

Як видно з публікацій за «Посиланнями до теми» нижче, про омріяну місцевими дорогу на Шерстянку в міськраді балакають щонайменше з 2011 року. А віз і нині на місці, бо проїхати напряму не можна, а тільки з околиці. 
Дорога на Шерстянку чимось схожа на отой сміттєпереробний завод, що майже починає будуватися перед черговими виборами міського голови.

Коментарі (1)

Operator. | 2017-08-30 09:13

З дорогою там не зовсім просто: залізничні колії, базари... А заїзд потрібен таки з боку центру міста, а не з боку колишнього КСК.
Пропоную захеачити тунель з Шерстянки з виходом на привокзальну площу, де ніяких танків не стоїть, місця для організації в'їзду-виїзду дочорта і ще залишиться.
Ні, дорого не буде. Якщо до рук не прилипатиме, то за ціною буде те ж саме, що й заїзд з вул. Щорса з нескінченними виділеннями грошей на проектування і розпилами на будівництві, як ото 900 метрів "автобану" на пляж.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Їдеш «КамАЗом» – будь готовий вискакувати й кликати рятувальників

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор