Останнє оновлення: 10:13 вівторок, 17 липня
Обмін думками
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / «Баттл» Тарасюк-Левенки навколо матюччя продовжується
«Баттл» Тарасюк-Левенки навколо матюччя продовжується

«Баттл» Тарасюк-Левенки навколо матюччя продовжується

Обидві сторони скандалу, що вийшов на загал з кабінету директора чернігівської школи №32, зробили експертизи запису скандальної промови з матюками.

Це начебто «виховна година» директора з підлеглою – педагогом Мариною Левенок. Остання і зробила запис звуку.

Директор школи Людмила Тарасюк стверджує, мовляв, запис змонтовано. Ігор Левенок – чоловік вчительки, має документ, що запис з матюччям – справжній, автентичний.

Заковик в тому, що пані Тарасюк говорить про монтаж у випадку своєрідного «промо-ролика», де з цілої «виховної години» представлені її найбільш феєричні вислови. Як розуміють досвідчені користувачі інтернету і малахольні з Facebook, це нарізка окремих висловлювнь пані Тарасюк.

Загалом же «виховна година» тривала три чверті години. І саме висновок експертизи щодо повного запису має Ігор Левенок.

Людмила Тарасюк Facebook

«Пані Тарасюк, можете видаляти мої коменти на своїй сторінці скільки завгодно! Можете мене забанити, але усе ж вам інколи не завадить вмикати логіку, – коментує заяву опонента Ігор Левенок. – Бо те, що ви пишите на голову не налазить. Тобто я маю подавати на вас до суду? З якого б це переляку? І ще одне, хронометраж повної розмови оригіналу становить 44 хвилини, якщо ви наполягаєте, я можу оприлюднити її повністю. А що, нехай люди знають як ви зі своїм чоловіком-беркутом зробили зі школи "цукерку", а цей паскудний Левенок тільки і здатен на те, аби її "обговняти" ну і далі по тексту про "малохольних" та "п...ду в клєточку". Не смішіть людей! Експеертизу чого ви зробили? Ютубу?? Так я і не казав що там оригінал. Там справді нарізка ваших перлів! А оце вже експертиза справжня!! І ви чудово усвідомлюєте, якщо ви підете до суду, то справу програєте! Тому, власне, до цього часу вас у суді й не було!»

Коментарі (1)

33336 | 2017-07-21 22:37

А чи не краще директорці проявити свої "здібності" на стадіоні власної школи - до компаній алкашів, наркоманів, громадян, які на спортивному майданчику вигулюють собак? Нагнути матюків начальникам місцевої поліції та прокуратури, які на звернення вчителів навести на території школи порядок, встановити патрулювання, просто ігнорують тих, хто їх утримує на свої податки!
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Музично-лірична "Вечеря на Свободі" з людиною-редакцією Петром Антоненком

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор