Останнє оновлення: 17:51 неділя, 15 червня
Транспорт
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Атрошенко сказав, коли і на скільки збільшиться проїзд у транспорті
Атрошенко сказав, коли і на скільки збільшиться проїзд у транспорті

Атрошенко сказав, коли і на скільки збільшиться проїзд у транспорті

З 1 квітня чернігівцям варто готуватися до нової ціни на проїзд.

Про це сьогодні, 23 січня, під час розширеної наради заявив міський голова Чернігова Владислав Атрошенко.

«Наскільки підвищувати – питання філософське» - сказав він.

За словами Атрошенка, готуватися до нової ціни на проїзд варто вже з 2 кварталу 2017 року, орієнтовно, 1 квітня.

Вона збільшится на 50 копійок, однак одним із ключових питань при прийнятті нової ціни на проїзд буде закупівля перевізниками нової техніки.

Також Атрошенко заявив, що «за 2 гривні тролейбус їздити не буде».

Коментарі (12)

яна | 2017-01-25 17:06

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1403581389653979&id=100000063934079

Вал | 2017-01-25 10:31

Мер Конотопа поставив на місце «бариг»-автоперевізників
http://www.akcent.org.ua/mer-konotopa-postavy-v-na-mistse-bary-g-avtoperevizny-kiv/

fred | 2017-01-25 00:45

Можно провести флешмоб - один-два раза в неделю в час пик отказаться от услуг перевозчиков и ходить пешком или вело, в результате - падение прибыли в разы

Ездим на велике | 2017-01-24 12:08

Сколько раз под "купим новые машины" поднимали проезд а автобусы как ездили старые так и ездят. Так может пора сначала новые автобусы а потом поднятие тарифов?
В Чернигове новые автобусы только на 27 - зеленые Иваны. Вот именно на этих автобусах и поднимайте проезд. Всё остальное куплено б.у.

ченiгiвське свiтле | 2017-01-24 11:55

 ЧОМУ МИ ПОСТiйно першi пiднiмаем цiну на пройизд?ДА тому що влада вiддала прибутковi маршрути монополiсту.А ТОЙ СТАВИТЬ УСЛОВiя.А НАРОД ВСЕ ТЕРПИТЬ i платить!!!

Бонд | 2017-01-24 11:46

ясделайте проезд платный ВСЕМ.
марго
З комунального підприємства можна відсмоктувати кругленькі суми: кеш, дотації, субвенції тощо.
Пенси тут ні до чого

Лариса | 2017-01-24 08:54

А згадайте, як широко освітлювали початок перевірки правильності нарахування тарифів Тех Нова та Облтеплокомуненерго? А потім все зійшло на 0. Домовились. Те ж і про проїзд. Вони домовляться. А платитимемо ми.

За бойкот | 2017-01-23 22:23

У перевізників мільйонні прибутки. А вони хочуть купити транспорт за наш рахунок. Цього разу ми маємо проявити солідарність і не дозволити з нас здирати шкуру. БОЙКОТ!
Чим Атрошенко кращий за Соколова - не можу відповісти сама собі на це запитання. Я підтримувала Атрошенка, бо набрид бєспрєдєл попєрєдніка і компанії. Дєрібан той же, тільки в інші руки перейшов.

Сашко | 2017-01-23 17:34

ясделайте проезд платный ВСЕМ.
марго
А причем здесь Атрошенко -это согласно закона Ураины.

Правдоруб("Глибокий рів") | 2017-01-23 13:52

ясделайте проезд платный ВСЕМ.
маргоа как же пенсионеры, голосовавшие за него? на это он "пойтить не может"!
Я думаю, що вже в останню путь
На Яцево вже якось відвезуть.

марго | 2017-01-23 12:52

ясделайте проезд платный ВСЕМ.
а как же пенсионеры, голосовавшие за него? на это он "пойтить не может"!

я | 2017-01-23 10:41

сделайте проезд платный ВСЕМ.
закрити