Останнє оновлення: 18:55 вівторок, 19 червня
Транспорт
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / У міськраді спростовують інформацію про підвищення вартості проїзду у чернігівських маршрутках

У міськраді спростовують інформацію про підвищення вартості проїзду у чернігівських маршрутках

Заступник міського голови Чернігова Олександр Ломако заявив про те, що питання підвищення вартості проїзду у громадському транспорті не розглядається.

Про це він написав на своїй сторінці у мережі Facebook.

 «Станом на сьогоднішній день питання збільшення вартості проїзду в міській раді не розглядалося.  Ми усвідомлюємо, що перевізники в найближчі 2-3 місяці вийдуть з такою ініціативою. Але рішення про вартість проїзду ухвалює виконавчий комітет міської ради. До цього питання будемо підходити зважено. 
Спочатку перевізники мають надати свої розрахунки, потім їх має перевірити наше управління економіки. Після цього, варто провести громадську дискусію та переконати чернігівців в об'єктивності та необхідності такого підвищення, зважаючи на рівень доходів громадян. А вже після цього приймати чи не приймати рішення
» - написав він.

Також він не виключає, що подорожчання проїзду можливе на окремих маршрутах.  

«Наприклад, там де транспортні засоби більш нові та з середньою місткістю, а кількість скарг від пасажирів - мінімальна. Інші - хай почнуть виконувати інвестиційні плани та реально покращать якість перевезень. 
До кожного подібного рішення потрібно ставитися відповідально
» - додав він.

Зазначимо, про ймовірне підвищення вартості проїзду у Чернігові говорять з часу проведення конкурсу на пасажирські перевезення.

Олександр Ломако, зокрема, коментуючи інформацію про здорожчання проїзду до 5 гривень, сказав, що такий варіант можливий лише за умов поетапного підвищення плати. 

Коментарі (5)

КРУ | 2018-03-06 15:15

УКР
Размеры Чернигова и Трускавца и длину маршрутов в обоих городах сравнить не пробовал?

статс | 2018-03-02 11:43

пусть . хоть не будем те копйки мутусить.

Елена | 2017-02-01 08:36

Цена автобусного маршрута № 210 поднялась еще до Нового года с 8 гривен до 11 гривен .

Знание-сила | 2017-01-17 10:45

Так "опровергают" или "не исключают"?

УКР | 2017-01-05 11:18

В Трускавці у 2001 році вартість проїзку становила 1 гривню, в 2013 році віртість проїзду в маршрутках становила 2 гривні, в 2016 році становила 2,50 грн.. Постає питання чому в Чернігові на протязі декількох років вартість становить 3,50 грн. та чому перевізники хочуть підняти вартість до 5 гривень, на якій підставі.
Маршрутки в Чернігові повний автохлам, про безопасність пасажирів ніхто нетурбується, водії маршруток порушують прави дорожнього роху, за кермом їздять п'яні, хомлять, порушують маршрути тобто хочуть їдуть на маршрут хочуть ні. Наприклад на епіцентрі в 21 30 фиг уїдеш 33 маршрутом, приїзджати приїзджають на епіцентр, а потім їдуть в невідомому напрямку, пасажирів неберуть.
В маршрутках та автобусах людей возять, як скот на скотобійню, маршрутки переповнені, зайти неможливо.
Тариф рахраховується по посадочних місцях в маршрутках, білети невидаються людям в газельках, а перевізники перевозять необліковані місця тобто сверх місць.
Враховуючи вищевикладене, жодних підстав для підняття проїзду - немає.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Чи осучаснять сквер поблизу Чорної могили?

Віталій МЕДВЕДЬ

RedTram
Загрузка...
Північний вектор