Останнє оновлення: 16:32 понеділок, 10 червня
«Прохання трудящих»
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Чернігівці підписують петицію за повернення звільненого психолога школи №33
Чернігівці підписують петицію за повернення звільненого психолога школи №33

Чернігівці підписують петицію за повернення звільненого психолога школи №33

У єдиній системі місцевих петицій сьогодні, 10 листопада, почався збір підписів за петицію «Поновити на посаді шкільного психолога Юрія Корольова».

Автор електронної петиції Дмитро Віталійович Шкробко аргументує вимогу наступним чином:

«У зв'язку з доволі резонансним інцидентом, який трапився у школі № 33 за участі учня та шкільного психолога Юрія Корольова, педагог втратив займану посаду.

Безперечно, вчитель припустився помилки, але досить суворе покарання (звільнення) у цій ситуації не відповідає скоєному «злочину». Враховуючи провокаційні дії зі сторони учня, відсутність претензій з боку батьків та те, що педагог повністю усвідомив свою провину та приніс відповідні вибачення, громада міста Чернігова просить керівництво Чернігівського управління освіти поновити педагога на займаній посаді.
Пам'ятайте, що всі ми люди і всі ми інколи робимо помилки...
»

Петиція доступна за цим посиланням: «Поновити на посаді шкільного психолога Юрія Корольова». Вона стрімко набирає голоси.

Як раніше повідомляло видання Svoboda.FM, у 33-й школі психолог вилаяв і потягав за комір учня, котрий бешкетував і обматюкав вчителя.

Той інцидент зняв на відео інший учень, оприлюднив в інтернеті і, як кажуть, пішло-поїхало.

До «розбору польотів» були залучені й начальник управління освіти Чернігівської міськради Василь Білогура, і міський голова Владислав Атрошенко, який давав вказівку ледь не цю ж хвилину (за добу) розібратися.

Зрештою вчитель був звільнений.

Однак є думка, що ніяка петиція нічим не зарадить суто в юридичному сенсі. Адже вчителя, ймовірно, звільнили по-старому, усно: «Пиши за власним бажанням».

Коментарі (7)

Operator. | 2016-11-11 14:57

наблюдатель
Та всьо пучком! Працює.

наблюдатель | 2016-11-11 14:49

Не могу найти и перейти на ссылку кто-нибудь помогите!!!

Правдоруб("Глибокий рів") | 2016-11-10 21:47

А їм би все петиції писати,
Все чолобитну бити.
Тоді вже й Януковича
Пора назад просити.

Вася | 2016-11-10 20:34

ЛіліяШановні, не знущайтеся з української мови - "лишився посади", "зі сторони". А "ворітник" від журналістів "Свободи" - це взагалі шедевр!
Це з цитати самої петиції, е?

школа2 | 2016-11-10 20:29

Почему не озвучивают причину по которой было опубликовано видео? Старшеклассник - автор видео не на самом лучшем счету... Недавно его с родителями песочили за плохое поведение и успеваемость... Озлобленный подросток решил отомстить...

школа | 2016-11-10 18:04

этого ублюдка надо поставить на учет в детскую комнату полиции \если она такова есть\ и наказазь родителей этого долбня малолетнега.А педагогу подать в суд за оскорбление .А Атрощенку не пиарится очередной раз .А Вася нач гороно ТРУДОВИК за фахом займи свое место в школе .Безграмотные бездари все заквашено на политике и деньгах ! Вот и пиар!!!

Лілія | 2016-11-10 17:36

Шановні, не знущайтеся з української мови - "лишився посади", "зі сторони". А "ворітник" від журналістів "Свободи" - це взагалі шедевр!
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  У житті є завжди місце для… півоній

SVOBODA.FM