Останнє оновлення: 12:37 п'ятниця, 5 липня
Майже спростування
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / На місці «Терміналу» хмарочоси виростуть, але не «прокурорські»
На місці «Терміналу» хмарочоси виростуть, але не «прокурорські»

На місці «Терміналу» хмарочоси виростуть, але не «прокурорські»

Прокуратура Чернігівської області спростовує припущення громадського активіста Олександра Гашпара про можливість забудови території колишнього «Термінал-центру» на замовлення прокуратури Чернігівської області.

Як повідомляв при цьому пан Гашпар, «Термінал-центр», що на вулиці Жабинського, опинився у власності ТОВ «Житлобудсервіс» (директор - Григорій Пузан, на фото поруч).

Очевидно, що інтерес забудовника до земельної ділянки – її забудова. Хоч би на чиє замовлення.

Відповідно, пан Гашпар також припускав: «на найближчий сесії «Житлобудсервіс» має стати орендарем цієї земельної ділянки і боюсь, після цього Залізничний парк нам буде лише снитися».

* * *

В свою чергу, прес-служба прокуратури області інформує про наступне.

Як відомо, між прокуратурою Чернігівської області та ТОВ «Житлобудсервіс» існують взаємні права та обов’язки виключно в межах дії відповідних угод щодо розбудови трьох черг житлового комплексу по вулиці Жабинського, 2а у м. Чернігові, де вказане товариство виступає як підрядник будівництва. (Нагадаємо, що незважаючи на відсутність будь-яких порушень, пов’язаних із забудовою вказаної земельної ділянки, враховуючи інтереси мешканців Чернігова, генпідрядником будівництва за вказівкою прокуратури області в черговий раз скориговано план забудови внаслідок чого від межі виділеної ділянки зроблено відступ довжиною 22 метри. Таким чином, будь-яке накладення будівництва на земельну ділянку, передбачену під парк, виключено. Від забудови четвертої черги прокуратура області відмовилася.)

ТОВ «Житлобудсервіс», придбавши майно терміналу по вулиці Жабинського, 2в в місті Чернігові, має визначитися із подальшим використанням земельної ділянки, на якій воно розміщене. Прокуратура області до вказаного питання жодного відношення не має.

З урахуванням наведеного, вищевказана публікація про будівництво на місці колишнього терміналу «прокурорських багатоповерхівок» повністю не відповідає дійсності.

Наголошуємо, що прокуратура області завжди відкрита для громадськості і ця відкритість може бути обмежена лише законодавчими рамками. Відтак будь-яку інформацію для підтвердження її достовірності перед поширенням в засобах масової інформації завжди можна попередньо перевірити, звернувшись із відповідним запитом.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Спека у багатоповерхівках: безпека для дорослих і дітей

SVOBODA.FM