Останнє оновлення: 11:34 неділя, 24 червня
Бюджет
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / З 18 мільйонів на екологію 5 дістанеться собакам?
З 18 мільйонів на екологію 5 дістанеться собакам?

З 18 мільйонів на екологію 5 дістанеться собакам?

Депутати Чернігівської міської ради гривень планують виділити на поліпшення екологічного стану обласного центру понад 18 мільйонів.

Проект відповідної програми «Програму поліпшення екологічного стану Чернігова на 2016-2017 роки» розглядають на засіданні "круглого столу" у вівторок, 9 лютого.

Програма розрахована на два роки і спрямована на охорону і раціональне використання водних ресурсів; бережливе використання земель, рослинних ресурсів та тваринного світу, а також збереження природно-заповідного фонду і організацію системи екологічного моніторингу довкілля.

Зокрема, на розчищення русла річки Стриженеь на ділянці від вулиці Героїв Чорнобиля до вулиці Київська цьогоріч планують виділити майже 3,5 млн грн. На реконструкцію гідротехнічної споруди на річці Стрижень на вул. Київська хочуть спрямувати 1 млн 791 тис. грн.

Окрім того, у Чернігові за 5 млн 420 тис. планують побудувати пункт тимчасового утримання тварин.

Коментарі (2)

1 | 2016-02-09 18:40

"збереження природно-заповідного фонду" - це ж треба, як 11 табличок збережуть пзф.
"охорону і раціональне використання водних ресурсів" проект Програми, який зараз є, розрахований на закопування мільйонів у Стрижні. жодного довготривалого екологічного ефекту чистка русла та облаштування берега (без очистки зливових вод і ліквідації несанкціонованих скидів) не дає.

072 | 2016-02-09 15:51

Питання до вибірковості вибору експерта проектів в більшості запропонованих програм ЖКГ (ПП "Сіверексперт" а-ля УСБ) залишається актуальним так само які всі інші пункти програми. ПСС. Порадувало викачування води з піщаного кар*єру з метою його перетворення на озеро в 2017 році з 5 млн. і собачий притулок для 18 720 собак на рік (де взяти стільки тварин?) за 5 млн (за чий рахунок вони будуть відловлюватися, годуватися, утримуватися, стерилізуватися, лікуватися... залишилося без відповіді)
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  В Чернігові зіткнулися сумнозвісна «Калина» і вантажівка

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор