Останнє оновлення: 18:08 п'ятниця, 25 вересня
назви / совєтський спадок
Постійне посилання: http://newvv.net/politics/chernigov/243092.html
Новому літаку КБ Антонова дадуть назву маршрутки? Замість народного Бандери

Новому літаку КБ Антонова дадуть назву маршрутки? Замість народного Бандери

Майже два місяці з 22-го жовтня тривав творчий марафон назв для нового "антонівця". Надійшло близько п'яти тисяч пропозицій. До конкурсу долучилася нечувана кількість людей, які щиро віддавали свою голоси та пропонували нові і нові варіанти назв.

Найбільшу кількість голосів в Народному конкурсі отримали наступні пропозицій: Амет-Хан Султан, Степан Бандера та Кіборг.

Проте антонівці віддали перевагу назвам: Дельфін, Богдан, Надія.

Тільки на офіційній сторінці ДП «АНТОНОВ» на «Фейсбуці» конкурс охопив близько 250 тисяч учасників. Конкурсу було присвячено десятки телевізійних сюжетів, радіоповідомлень, близько тисячі публікацій в український та закордонній пресі. Надходили електронні та поштові листи як від дорослих, так і від маленьких шанувальників. Вся Україна в захваті відгукнулась на пропозицію дати красиву назву новому транспортному «АНу».

- Після оприлюднення проміжних результатів голосування, в мирний перебіг Народного конкурсу втрутилася політика. Боротьба за назву стала приводом міжнародних політичних баталій. ДП «АНТОНОВ» відомий в світі як фундатор науково-технічного прогресу, флагман українського літакобудування. Дотримуючись цих високих принципів, підприємство не може допустити використання бездоганного бренду «АН» в політичних протистояннях. Тому новий транспортний «АН» залишається в міжнародній класифікації як АН-178, - пояснюють на сторінці у соцмережі свій вибір антонівці.

Учасникам, які першими запропонували ці варіанти, КБ обіцяє подарувати на згадку про конкурс брендовані моделі літака АН-178.

Це: Alim Temelli (варіант – Амет-Хан Султан), Ярко Лютий (варіант – Степан Бандера), Наталія Ісаченко (варіант – Кіборг).

Коментарі (5)

Дохтор Більжо | 2015-12-23 15:21

321
А далі там же прочитав?
"Ан-178 серийный - транспортный самолет при сборке которого планируется обойтись без российских комплектующих. Прогноз на первый полет - 2016 г."

321 | 2015-12-21 20:20

Наверно это единственный экземпляр часть компонентов двигателя российского производства - камера сгорания, турбины ТВД, ТНД, ТВ, сопло произведены "НПЦ газотурбостроения „Салют“, Россия..долевое участие в проекте России 53%, http://militaryrussia.ru/blog/topic-841.html При сборке самолета в большой части использованы российские комплектующие поставленные в 2012

Алек | 2015-12-21 20:19

Правильно и сделают если не назовут его бандерщиной,лучше уж Надежда

мариуполец | 2015-12-21 20:00

Да, Г антоновцы ,как были вы *** и плебеями ,так и сдохните такими ! И дело не в названии ,том или другом ,а в том ,что на решение влияет сосед,причём паскуднейший в мире ! Вы обосрались и много слов о международном бренде - да он известен ,НО ВАШЕ *** ПОВЕДЕНИЕ НЕ ПОДНИМЕТ ВАШ РЕЙТИНГ !

123 | 2015-12-21 17:41

Фанера!


закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Баскетбольний майданчик на Шерстянці

Ліза ПЕТРЕНКО