Останнє оновлення: 21:33 п'ятниця, 3 квітня
"скриньку Пандори" ві дкрито
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Чернігівська міськрада нарешті оприлюднила Генплан міста
Чернігівська міськрада нарешті оприлюднила Генплан міста

Чернігівська міськрада нарешті оприлюднила Генплан міста

Чернігівська міська рада, на своєму офіційному сайті, нарешті оприлюднила Генеральний план міста. Понад 2 роки правозахисники намагалися отримати доступ до матеріалів Генерального плану Чернігова, змусити міських чиновників виконувати законодавство й забезпечити прозорість містобудування.

Подивитися Генплан міста можна за посиланням, або у розділі на сайті міськради «Містобудівна документація».
Нагадаємо, що Деснянський районний суд м.Чернігова постановою від 1 жовтня 2015 року визнав протиправною відмову в доступі до матеріалів Генерального плану міста, а також зобов’язав Чернігівську міську раду надати Чернігівському громадському комітету захисту прав людини копію генплану міста та розмістити матеріали генплану на веб-сайті та в загальнодоступному місці в приміщенні міської ради.
Як відомо, Генеральний план міста є найважливішим документом у сфері містобудування, який визначає розвиток міста на найближчі десятиліття та визначає принципові питання розвитку, планування, забудови та іншого використання території міста.

Законодавство встановлює, що матеріали Генерального плану населеного пункту не можуть містити інформацію з обмеженим доступом та бути обмеженими в доступі, а відповідний орган місцевого самоврядування має забезпечити загальну доступність Генерального плану. 

Коментарі (1)

Генплан для Галочки | 2015-11-17 13:12

Хіба це генплан міста з 300 000 населення? З позначеними вул. Лесковицька, вул. Репкинська, вул. Глєбова, вул. Красносельського, вул. Любечська, вул. Фрунзе, пр. Миру, але просп. Перемоги, ЗАТ пивокомбінат "Десна"??? Що за недоучі його робили, що за безвідповідальні "професіонали" його затверджували? І коли - 20 років потому? Де школи, дитсадки і лікарні, що мають бути побудовані?
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  «Спецназ» озброює військових, волонтерів і лікарів у боротьбі з терористом COVID-19

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор