Останнє оновлення: 17:04 вівторок, 27 жовтня
Імідж*
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / За дорученням Олександра Соколова завершують реконструкцію перехрестя біля «Голівуду»

За дорученням Олександра Соколова завершують реконструкцію перехрестя біля «Голівуду»

Все, що в місті робиться для комфорту і безпеки – заслуга команди міського голови

На численні звернення громадян Чернігівським міським головою Олександром Соколовим прийнято рішення завершити реконструкцію перехрестя вулиць 77 гвардійської дивізії та Київської за кошти міста. З бюджету Чернігова було виділено 681 тис. грн.

Тут уже встановлені світлофори, доробляється асфальт, переносяться газові труби, встановлюються нові дорожні знаки.

-  Реконструкція перехрестя вулиць триває з 2009 року, - розповідає начальник управління капітального будівництва Чернігівської міської ради Анатолій Дзядзько. - Спочатку розпорядником робіт було управління капітального будівництва міської ради. Воно виготовило документацію, пройшло експертизу. Потім субвенцію на будівництво виділив Київ. Розпорядженням голови облдержадміністрації замовники робіт були змінені. Об’єкт передали обласному управлінню капітального будівництва. І область цей об’єкт не доробила. На сьогоднішній день уже немає такого поняття як субвенція на будівництво. І грошей з Києва на це ніхто не дасть.

По перше, об’єкт аварійно небезпечний. Тут дуже високий рух автотранспорту, і без світлофору проїхати складно. А після відкриття торгівельного комплексу «Голівуд» транспорту ще додалося.

По друге – асфальт на перехресті покладений у два шари, а на вулиці Київській - в один.  Якщо його не доробити, асфальт навесні виб’ється і на ремонт треба буде викинути до ДВОХ мільйонів гривень. Тому міський голова Олександр Соколов вирішив добудувати це перехрестя. Всі дорожні роботи завершать до 11 листопада.

Всі заяви представників кандидата в мери олігарха Атрошенка, що це його заслуга, не відповідають дійсності.

Коментарі (4)

Мешканець | 2015-11-10 21:08

Виїзд з боку Київської ще той був - прощавай підвіска!

Місцевий житель | 2015-11-10 18:54

Хоч би не побилися: олігарх та голова, хто з них перед виборами найбільшими "заслугами заслужив" довіру народу! А якби не вибори, мабуть, не завершували б "реконструкцію 2009 року"?. Чому саме зараз, коли погода не така сприятлива для будівництва? І кого ж з них тепер "самого заслуженого" обирати 15 числа?

север | 2015-11-10 18:29

         Будет правильно САНЯ ГУДБАЙ, Вот через 2 года подтягивайся на следующие выборы.если не посадят.

Житель града славного | 2015-11-10 15:59

А где ОНИ были раньше? ЧЕМ занимались? Протирали штаны?
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  GusGus в новому альбомі «Звуки Чорнобиля»

SVOBODA.FM