Останнє оновлення: 12:04 неділя, 29 січня
вибори
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Соколов та Атрошенко лідирують на виборах мера у Новозаводському районі Чернігова
Соколов та Атрошенко лідирують на виборах мера у Новозаводському районі Чернігова

Соколов та Атрошенко лідирують на виборах мера у Новозаводському районі Чернігова

Сьогодні після обіду Новозаводська районна у Чернігові виборча комісія завершила підрахунок голосів та встановила результати голосування на виборах чернігівського міського голови.

Як свідчить підсумковий протокол, лідером, як і в Деснянському районі, є чинний мер міста Олександр Соколов.

Усього у голосуванні в Новозаводському районі взяло участь 36796 виборців. Недійсними визнано 1094 бюлетені. Результати волевиявлення дуже схожі з тими, які зафіксовані у Деснянському районі. Насамперед, тому, що до першої п’ятірки увійшли ті самі кандидати: Олександр Соколов (12039 голосів), Владислав Атрошенко (9578), Микола Миргородський (3983), Володимир Зуб (3841) та Ігор Андрійченко (1377). Відмінність лише у розподілі місць – Микола Миргородський тут помінявся позицією з Володимиром Зубом, піднявшись з четвертої сходинки на третю.

Цікаво те, що наступні 4 кандидати теж ті самі, хоча і йдуть в іншій послідовності – Олег Купрієнко, Андрій Міщенко, Роман Семешко, Світлана Живенко. Подібна тенденція може свідчити про майже однаковий рівень довіри до кандидатів у мери у всіх чернігівців, незалежно від того, в якій частині міста вони мешкають.

Решта здобувачів «мерської булави» отримала менше 500 голосів.

На жаль, у підсумковому протоколі немає даних про голосування у відсотках. Однак, для того, хто вміє рахувати, неважко помітити ще одну тенденцію – пропорції розподілу довіри виборців зберігаються, якщо порівняти Новозаводський із Деснянським районом. Різниця у окремих кандидатів становить 1-4%. Наприклад, у Олександра Соколова дещо менше підтримка виборців-новозаводчан, а у Владислава Атрошенка дещо більша, але у тих самих межах.

Очікується, що 29 жовтня підсумкові протоколи з обох частин міста надійдуть до Чернігівської міської виборчої комісії, де вже буде остаточно встановлено результати голосування на виборах мера. Проте, і нині можна впевнено сказати, що до другого туру вийдуть Олександр Соколов та Владислав Атрошенко.

Детальніше про розподіл голосів на «мерських» виборах у Новозаводському районі – у копії протоколу, фото якої вміщено нижче.

Фото автора.

Коментарі (2)

Слава | 2015-10-29 15:45

И снова те же манипуляции общественным мнением. Атрошекно заангажировал себе несколько СМИ - и создает резонанс, публикуя те материалы, что выгодны ему. Но это никак не отменит тех фактов, из его биографии, что говорят о его непорядочности и способности использовать любые. даже незаконные и явно преступные методы для достижения своей выгоды.

Наталья | 2015-10-29 15:36

Как Атрошенко не подделывал социсследования - вот она реальность. И вообще - как человек с *** может баллотироваться в меры? такое наверное только у нас возможно.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Рятуємося від нападу або Кілька золотих правил безпеки

SVOBODA.FM