Останнє оновлення: 12:55 субота, 5 жовтня
от тобі й на!
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Шибеницю для жлобів-забудовників встановили в Чернігові - відео
Шибеницю  для жлобів-забудовників встановили в Чернігові  - відео

Шибеницю для жлобів-забудовників встановили в Чернігові - відео

«Меморіала Жлобству» відкрили 26 серпня у парку Кордівка, в Чернігові, по дорозі на пляж «Золотий берег».

Імпровізована шибениця встановлений на місці, де раніше забудовники підприємства намагалися встановити будівельний вагончик.

«Свобода.ФМ» вела пряму трансляцію дійства.

Нагадаємо, чернігівські активісти виступали не лише проти незаконної забудови у парку, а й навіть проти тимчасових споруд. Вони демонтували фундамент вагончика бідівельників.

 

Коментарі (14)

Юрист | 2015-08-29 00:13

***\\\ агітація

Патріот | 2015-08-27 23:09

СвідомийЧаси змінилися.Народилася нова нація. Здорова нація. В якій нема місця олігархам. Ніхто вже не боїться їх.
Згоден! тепер хай донець боїться за свої гроші, які він так бездумно витратив на хабарі )))))))))))))))))))))))

Свідомий | 2015-08-27 15:23

Часи змінилися.Народилася нова нація. Здорова нація. В якій нема місця олігархам. Ніхто вже не боїться їх.

., | 2015-08-27 14:26

Ах
.Ось уже й залякування пішли. Якщо санітарний лікар виступає за вирубку зелених насаджень міста, значить він злочинець. А злочинцям ніхто договори оренди подовжувати не буде.
.........
Никто ему не даст пилить деревья.. Это уже свершившийся факт. Если люди поднимутся, то лесорубы будут пилить сами себя. А люди поднимутся. можно не сомневаться. Хотя до этого не дойдет. никто аренду продлевать не будет.

......... | 2015-08-27 13:54

Ах
.Ось уже й залякування пішли. Якщо санітарний лікар виступає за вирубку зелених насаджень міста, значить він злочинець. А злочинцям ніхто договори оренди подовжувати не буде.
Вы не знаете Донца! Его коррупционный потенциал, капитал и связи! И на что способен этот жадный и беспринципный тип. Он таких случайных мальцов, как Кодола, на завтрак ест! Просто взвесьте, кто стоит за Кодолой и что есть у Донца? Думаю, итог этого противостояния заранее определен. Аренду продлят, деревья вырежут, участок перепродадут. Вопрос двух месяцев! Точка.

. | 2015-08-27 11:47

Ах
Ось уже й залякування пішли. Якщо санітарний лікар виступає за вирубку зелених насаджень міста, значить він злочинець. А злочинцям ніхто договори оренди подовжувати не буде.

Ах | 2015-08-27 10:46

Николай Донец не простит этот балаган молодому депутату! Акула проглотит рыбку, через время! И если ему не продлят договор аренды на этот участок, я не завидую Кодоле! Полез против миллиардера, самого богатого чиновника Украины, а война бюджетов, сами понимаете!

Чудило | 2015-08-26 23:27

МУДИЛО
Чудило
МУДИЛОНе чуди ВИНОВАТЫ ТЕ КТО ДАЕТ ДОБРО НА ЭТОТ БЕСПРЕДЕЛ
Чудило
МУДИЛОЗастройщики то дают да если б не брали наши хозяева города так не было б и беспредела
так в этом то и проблема - одни дают, другие берут. и наша с Вами задача, выявлять таких уродов (дающих/берущих) и бить по рукам. Вот тогда и наведем порядок в нашем городе. Главное, не бояться, они сами боятся. И причем очень серьезно испугались. Подтверждение этому оживление в соцсетях перед сессией псевдосторонников путнохи ,добрянского, донца и их троллей, Сам зять Добрянского вышел в сеть с комментариями, типа надо рубить лес )))))) Но это их "предсметные" судороги. С деньгами тяжело расставаться ))))

МУДИЛО | 2015-08-26 22:32

МУДИЛО
Чудило
МУДИЛОНе чуди ВИНОВАТЫ ТЕ КТО ДАЕТ ДОБРО НА ЭТОТ БЕСПРЕДЕЛ
Чудило
Застройщики то дают да если б не брали наши хозяева города так не было б и беспредела

Чудило | 2015-08-26 20:23

МУДИЛО
Чудило
МУДИЛОНе чуди ВИНОВАТЫ ТЕ КТО ДАЕТ ДОБРО НА ЭТОТ БЕСПРЕДЕЛ
Ну ты сам и ответил на свой вопрос: если бы застройщики не просили (в виде взяток) дать добро на беспредел , то некому было бы давать это самое добро. И тут глухих нет, выключи capslock, please

МУДИЛО | 2015-08-26 19:38

МУДИЛО
Чудило
Не чуди ВИНОВАТЫ ТЕ КТО ДАЕТ ДОБРО НА ЭТОТ БЕСПРЕДЕЛ

Чудило | 2015-08-26 15:48

МУДИЛО
Конечно виноваты , если , читай ниже "...посилають на хрн судові рішення і думку громадськості, "

МУДИЛО | 2015-08-26 15:39

А разве застройщики виноваты?

Дідусь Шнюк | 2015-08-26 15:10

Побачивши, що забудовники посилають на хрн судові рішення і думку громадськості, відновилося риття котловану і по вул. Мендєлєєва на місці знесеного ангару УТОС.
закрити